İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.ws ile kazanç - merak edenler okumalı

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selamlar, öncelikle bu mesajı amerikada yaşayan bir tanıdığımın ricasıyla onun adına yazdığımı belirteyim. Daha önceleri de duyguğum bu sistem hakkında bilgi almak isteyen yada merakı olanlar varsa lütfen okusun. ilk başta klasik piramitler gibi görünse de sanırım farklı . herkese ii kazançlar...
Başka Birilerini Zengin Etmek İçin Ölesiye Çalışmaktan Yoruldunuz mu? Cevabınız "EVET" ise, ÜCRETSİZ Dünyanın her yerinden kendi "Yaşam Boyu Gelir"lerini inşa etmekte olan binlerce gerçek insana katılın 180'den Fazla Ülkede Binlerce Gerçek İnsan, Şu Ana Kadar İcat Edilmiş En Dahiyane Otomatikleştirilmiş Pazarlama Sistemini Kullanarak Küçük Servetler Kazanıyor.Yoksa Bir Sonraki Siz misiniz?

Sonraki Siz misiniz? Kaybedecek Hiçbirşeyiniz Yok. Şimdi Başlayın, Üstelik Tek Kuruş Harcamadan.. http://www.website.ws/bberna -Ingilizce http://www.gditurk.ws/bberna/ -Berna Dogru [email protected]

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Haklısın ama site icin tanıtım sayılabilir. Yeni siteler bolumune cok uygun kacmayacaktı ayrıca su verdiğin topic linki için tesekkurler :)

O

OkYaNuS

Misafir
ya bunlarla uğraşcamıza gelim biz gün yapalım hani mahallede karılar yaparya altın günü dolar günü onun gibi bişey en azından böyle fantastik spösör :D lerle muhattab olmayız

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SPONSÖRÜNÜZÜN
İRTİBAT BİLGİLERİ: BERNA DOĞRU

Sponsörünüzün Kullanıcı adı : bberna

:)

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olay gercekten kesinlikle dogrudur gercek para var bu işte

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hengame' Alıntı:
Sponsörünüze E-Posta Gönderin (;

Site ing.den çeviri ve GLOBALDOMAINS otomatik hazırlıyor. Komik bir durum yok. ilgilenmiyorsan lütfen mesaj atma.

ilgilenenlere : 1 haftada 5 alt üye yaparak kazanılan 100 $ LIK bonus ÖDEME ekran görüntüsü aşağıdaki linktedir. Alt üyelerden kişi başı her ay 1 dolar ve extra satışlardan da kazanıyorsunuz. Şirketin ödeme yaptığından emin olabilirsiniz.

>>> http://www.3e3.org/www/detail.jpg

KONUYLA ilgisi olmayan ilgi duymayan OLUMSUZ bakanlar yazmasınlar lütfen. ilgilenenler TOPIC basındaki linkleri inceleyebilir. Tesekkurler...

F

fatihhk

Misafir
boş laf salatası....
herkes bi heyecan katılıyor,buralara başlık falan açıyor ama bi-iki ay sonra kendisi de anlıyor.:)
sana da başarılar.inşallah sen haklı çıkarsında bizim yüzümüzü kara çıkartırsın;)...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fatihhk' Alıntı:
boş laf salatası....
herkes bi heyecan katılıyor,buralara başlık falan açıyor ama bi-iki ay sonra kendisi de anlıyor.:)
sana da başarılar.inşallah sen haklı çıkarsında bizim yüzümüzü kara çıkartırsın;)...

Yok topic mesajını okursan ilk mesajı arkadasım icin actıgımı söylemistim konuyu. Ama sen neye laf salatası dedin anlamadım. 20 küsur alt üyesi var her ay 20 küsur dolar para alıyor. 10 dolar aylık ödüyor . 100 den fazlaı alt üyesi olanlarda var her ay 100 dolar cebine kalıyor ve haftada 5 üye yaparsa 100 dolar extra alıyor bu Türkiye sartlarında cogu insanın 1 ay calısarak kazanmaya razı oalbilecegi bir para ... laf salatasına benzeyen yanını çözemedim : )

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar fasafiso.video şeklinde sunumları var belki ona para harcanmış olabilir..Mantıklı değil.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
blade78' Alıntı:
sen alda bizi mahçup et o ödeme alan kendi adamı sizi oltaya çekiyorlar. :D

Foruma cok katkın olmus tebrikler böyle devam komik oldugunu sanan arkadasım ...

windows' Alıntı:
Bunlar fasafiso.Mantıklı değil.

ALAKASIz mesaj yazmayın diye söylemistim ! ilgilenmeyenler mesaj atmasınlar lütfen. Anlasmakta güclük cekiyoruz sizlerle ...

Dileyen okusun linkleri ziyaret etsin. Kazanmamak icin bir neden yok. Aklına yatan üye olur yatmayan olmaz. herkese kolay gelsin.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
Foruma cok katkın olmus tebrikler böyle devam komik oldugunu sanan arkadasım ...

ALAKASIz mesaj yazmayın diye söylemistim ! ilgilenmeyenler mesaj atmasınlar lütfen. Anlasmakta güclük cekiyoruz sizlerle ...

Dileyen okusun linkleri ziyaret etsin. Kazanmamak icin bir neden yok. Aklına yatan üye olur yatmayan olmaz. herkese kolay gelsin.

Arkadaşının yerinemi polemiğe giriyorsun yada bize cevap yazıyorsun ?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
yaw sanamı soracam sen ödeme almadan bu kıytırık şeyi neden reklam ediyorsunda bana laf yetiştiriyorsun sen giderken ben transit geliyordum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5