İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WS'de Iyinet Rezaleti Diye Konu Acilmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam cok gereksiz mantıksız olmuş. Bunu yapınca kimseni başı göğe ermiyor ordaki WMcilerde malesef bunlara itafen sallıyorlar. Bir kere ben dini inancı olan birisiyim diyor diger iyinet yöneticine tam tersi diyor. Bunu kimse bu şekilde lanse edemez hakkı yoktur. Böyle bir kişi şahsen ben dinlemem bile bu tabir ayıp oldugu gibi dinimize de yakışır bir kelam değildir ben orayı okudum ve bıraktım okumamda.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Themaniacin traderları sahteydi.İyi oldu banlandığı.Onun hit sitesine kayıt olanlardan "buda bir şekil ticaret hadi karşılıklı puan verelim diyordu"

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İyinet'i değil, dolandırıcı ruhlu, orta okul zekasındaki insanları karıştırır.

Seni karıştırmış heralde ki konu açtın. Neden webmastersitesi'ne gidip karışıklığa katılmıyorsun mesela?

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Angelo gerçekten bazen garip konuşuyorsun.Adam sizinde bilmenizi istiyor.Neyse;herkezin yaptığı kendine belkide mani bazı konularda haklı.

Cixert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Themaniacin traderları sahteydi.İyi oldu banlandığı.Onun hit sitesine kayıt olanlardan "buda bir şekil ticaret hadi karşılıklı puan verelim diyordu"

WHP sende 1 eticaret var onu da themaniac vermis. o zaman seninde sahte eticaretin var. WHP'ye de banlansin o zaman de. Ayrica themaniac'in eticaret'inde senden veya baska bir hitmekani uyesinden eticaret yok. buyrun bakin http://forum.iyinet.com/33974/themaniac/ ayrica adam butun belgeleriyle ucretli yaptigi butun ticaretleri belgelemis.

A

abdullahsabit

Misafir
iyinet çok eski sitelerdendir.bu tür yağmalara gelmez.wsdeki kötü yorum yazan üyeler adminler,moderatörler,süper moderatörler,merak etmeyin biz her zaman iinetin yanındayız fırsatı buldunuz kötülüyorsunuz yazık size iyinet seni seviyorum.

edit:düzeltildi.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
parayla admin tutuyormuş iyinet.. benim neden bundan haberim yok? paramı verin o zaman :D :D :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bilip bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.
Biz kimin ne olduğunu, kime neyi neden yazdığını iyi biliyoruz, araştırıyoruz.
Her türlü saçmalıkla biz boğuşuyoruz bir de üstüne sinir harbi yaşıyoruz, bırakın sinirlenelim.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Büyüklerimden duyarım. "İyiler kıskanılır." diye,görüpte inanmak varmış.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
İyinet'in gerçekten yönetici ve yönetim sorunu var..
Bu konuda biraz daha özeleştiri yapıp duyarlı ve ciddi olurlarsa İyinet daha kaliteli bi yer olacaktır..
themaniac'ın banlanması forumu karıştırdı baya, kendisini yakınen tanımıyorum ama süresiz olarak banlanabilecek bir kişiliği olduğunu düşünmüyorum..
Kanıtlarını da yayınlamış, eğer bi haksızlık yapıldı ve yapılıyo ise İyinet için bu büyük bir ayıp, bu durumda güvenimizi yitireceğiniz gibi aynı zamanda kul hakkı da yemiş olursunuz..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Komik adam :D Angelo da arada kaynamış...

Birden fazla üyelik açıp birbirine itrader verip banlanan üyeler geri foruma gelebiliyormu ? Biri bu sorunun cevabını arakdaşa anlatsın.Takılı kalmış hala benim konuma :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
kelebeğin bi gün ömrü varmış angelo üstad hazır sinirliyken uyanmış kelebeği tekrar banlasana ya sana zahmet

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Akahaita gibi 30 günde iyinetin yönetim sorunu olduğunu çözen süpersonik arkadaşlar var forumda. Bundan daha kaliteli ortamı nasıl yaratalım allah aşkına? Kırıcı olmak istemiyorum ama okuma ve okuduğunu anlama sorunu var sende. Bilmem okudun mu, banlanan arkadaşın yaptığı işlem tespit edildi ve sabit. Ek bir bilgiye gerek olmadığı halde kendisi de PM ile itiraf etti yaptığı kandırma işlemini. Ben de onun üstüne hatasını kabul etmiştir deyip engellemedim. Ancak bana PM'den x Forumdan y diyen adamın samimiyetine güvenemem. Suçludur, engellenmiştir, geri gelmeyecektir. Bu kadar basit.

Kendi yaptığı işlemi itiraf eden adamı neden savunmaya devam ediyorsunuz, nedir probleminiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5