İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.anadolu.com.tr

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıcısına göre değişir bence...

İsminde Anadolu olan şirketler güzel teklifler yapabilir.

D

discoface

Misafir
com.tr olması riskli biraz
malum , www.bilgisayar.com.tr ismi alan adı ile ilişkilendilemediği için Bilgi Sayar isimli bayanın elinden alındı :) halbuki almak hakkıydı.
aynen bu domainde de domaini register eden kişi baskasına satarsa belki ileride sorun çıkabilir.
ama tabi bu benim görüşüm ve tam doğru olmayabilir..

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun çıkmaz çünkü bu benim şirketime ait.
satmak veya kiralamak benim elimde ...

rakam olarak bişeyler söyler misiniz ?

sadece merak ettiğim için soruyorum.

D

discoface

Misafir
bence milyar eder. eğer içinde anadolu gecen bir şirket varsa tabi. yada kurulursa ilerde :)

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
discoface' Alıntı:
bence milyar eder. eğer içinde anadolu gecen bir şirket varsa tabi. yada kurulursa ilerde :)

yüzlerce var

en büyüğü anadolu grubu , coca cola, efes , mcdonald'sın falan sahibi :)

D

discoface

Misafir
emin ol ki Tuncay Özilhan isterse bu domaini sana 5 kuruş vermeden alır :)

G

geyik.net

Misafir
arkadaşlar odtu bu domaini sattığınızı yada kiraladığınızı duyarsa elinizden kesinlikle alır. paranızı da iade eder yada etmez. domain benim kimse karışamaz zannetmeyin. COM.TR domainleri için bu böyle işliyor. ama güzel 1 türkiye portalı yapılabilir.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sadece rakam sordum

satmak veya kiralamak niyetinde değilim. sadece meraktan sorduğumu forumun başında da söylemiştim.

D

discoface

Misafir
anadolu06' Alıntı:
ona da kolay gelsin ...

ben sorduğun sorulara net cevaplar verdiğimi düşünüyorum. ne eder dedin bende milyar eder dedim.
kolay gelsin dediğin mesajı da sana yazmadım. alıngan olma fazla :)

systeamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) o domain elindeyken milyarlar kazanmak var neden satmak gibi birseyi dusunur oldu bu arkadas onu anlayabilmis degilim. bulsun 2-3 webmaster kendine yaptirsin pasalar gibi sitesini. ne geregi var satmanin kiralamanin nasil bir zihniyet bu anlamadim

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat olarak bir iki milyar eder yalnız satılma gibi bir durum olmayacağından yıllık 500 ytl eder bence.

eğerki anadolu ile ilgili bir site yaptırsanız çok hoş olurdu doğrusu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5