İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.beyazitozturk.com - Alan adı satılıktır.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten şöyle ki, koskoca " adidas " markası seneler evvel " adidas.com " alan adını milyonlarca dolar ödeyerek bir şahıstan satın aldı. Eğer ki dava açma yetkisi olsaydı elinde veya dava açabileceği bir durum sözkonusu olmuş olsaydı, koskoca adidas milyonlarca dolar ödemek yerine dava açar bedava alırdı adamın elinden domaini. Çok büyük bir saçmalık bu. O sitede Beyaz beyi kötülemiyorum ben. Tam aksine Beyaz beyi hayranlarına tanıtıyor ve dahası yurtdışındada tanıyan ya da tanımayan herkese nekadar insancıl nekadar doğru dürüst bir insan olduğunu anlatıyorum. Yani ne diye dava açacak ki bana? Bu adam " beyazitozturk.com " u satın almış ve bu domainde beni övüyor bu domainde beni tanıtıyor. Bu adamı hapse atın veya bilmemnekadar para cezasına çarptırın. Bu şekilde mi dile getirecek olayı? Bir defa bu olay etik açıdan çok ayıp.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5