İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bismillahirrahmanirrahim.net - adsense

D

discoface

Misafir
arkadaşlar ikilemde kaldım.. dini foruma adsense koyim mi koymuyım mi diye..
sonucta giderleri var sitelerin ve gelirleri de olmalı. hayatımızı devam ettirmek ve daha hayırlı daha güzel işler yapmak için birşeyler kazanmak gerekli..
ama acaba insanlar bunu düşünmeyip dini suistimal ediyor diye düşünürler mi? yada gerçekten dinimizi suistimal etmiş olurmuyum? insanları zorlamıcam sonucta "Allah rızası için tıklayın,destek için tıklayın" falan demicem ama yine de karar veremiyorum..
yardım edin arkadaslar

S

SakiEvi.CoM

Misafir
madem boyle dusunuyosn :) bi index hazırla foruma girmeden bunlari aynen yaz adamlar ona gore tıklar yada tıklamaz :) guzel bi fikir olabilir

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
a

allam böyle olay vuku deil ya

ne ikilemde kalması yaw..
resmen adsense tarafın agır basmış. ekle gitsin. para tatlıdır
google adsense reklamlarını belki dini reklam çıkar ümidiyle yayınlarsın
sonra bir ara sitendeki adsense reklamlarına bir bakarsın elin janı, jamisi incil tevrat satıyor.

çook komik bir durum . kırıldım desem yeridir.:D

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mc2media.net' Alıntı:
sonra bir ara sitendeki adsense reklamlarına bir bakarsın elin janı, jamisi incil tevrat satıyor.

:D
bu durum gerçekten kötü olur..
ama dediğiniz gibi
"sonucta giderleri var sitelerin ve gelirleri de olmalı"

D

discoface

Misafir
mc2media.net' Alıntı:
allam böyle olay vuku deil ya

ne ikilemde kalması yaw..
resmen adsense tarafın agır basmış. ekle gitsin. para tatlıdır
google adsense reklamlarını belki dini reklam çıkar ümidiyle yayınlarsın

çook komik bir durum . kırıldım desem yeridir.:D

bu kadar komik demek. yok kardeş ağır bassa kimseye sormaz koyardım direk!!
ama merak ettim nasıl düşündüğünüzü. Koymaya karar verdim zaten :D
artık tek sorun dediğiniz reklamlar. siz bunları engellediyseniz google panelinizden bakıp bana adresleri verirmisiniz? en bastan enggelliyimde sonradan rezil olmayalım. tabı hepsini engellmek zor çünkü yeni reklam falan olur artık Allah yardımcımız olsun.

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VALLA ARKADAŞIM gel dediğimi et de hayrına et şu işi. fani iş dolardı cash di bankaydı.

engelleyemezsin. çıkacak dediğim reklamlar.
jamış amcam tevrat için reklam veriyor google ye, reklam verirkende dinleri teker teker yazıyor ,kutsal kitapları yazıyor adam şeytan... gerekli keywordları döşüyor.

sonra sen eklion sitene adsenseyi. durumu düşün.

benım nacizane görüşüm.

not: sakievi arkadaşım özleyelim birbirimizi :D yeter bre burayadamı yazdın msj.

S

SakiEvi.CoM

Misafir
not sarkisozu :) yer sarkievi.com hay allam yaw her forumda bana catacaksan kesin banlarlar beni burdan

D

discoface

Misafir
tmm ya Allah rızası için yapıyoz zaten bu siteyi günde 1 dolar da kazanmayıveririz :D

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baqqq yene dolar tarafın agır bastı. ne allah rızası, bildiğin amerikan doları yeşil yeşil

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gel he de. kıyaya 125x125 bir reklam koy. kimseye zararı olmaz.
masumane duygularla dolu adsense reklamı
ceviz kabugunu doldurmaz okadar küçük
ama ay sonunda dişinin kavuğunu doldurur cinsten.
adem elması gibi yaw.... :D

Adsense her derde deva

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi de allah rızası için tıklayın gibisinden bi yazı koydun mu hemen üstüne köşe olursun

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
limonabi' Alıntı:
bi de allah rızası için tıklayın gibisinden bi yazı koydun mu hemen üstüne köşe olursun

buda güzeldi :D

hem oyazıyı koydumu google kontrollerde o yazıyı farkeder. allah rızası için ediyor bu adam yaw. dokunmayalım der.

Yurdumdan adsense ve dolar manzaraları.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer siteye "dini suistimal etmek gibi olmasın, koydum reklamı para kazanalım" tarzı bir açıklama koyarsan hesabını kapatırlar, hiç kuşkun olmasın. Ayrıca dini içerikten reklam çıkacağını zannetmiyorum. Kaypak reklamlar çıkarsa da günde 1$ zor kazanırsın. 2 ay pin için beklersin, 2 ayda pin gelecek diye. 1 ayda çek için beklersin 5 ay sonra ancak paran eline geçer :) Bu tür yorumlara meyil vermeye değmez.

Saygılar.

D

discoface

Misafir
DefauLt' Alıntı:
Eğer siteye "dini suistimal etmek gibi olmasın, koydum reklamı para kazanalım" tarzı bir açıklama koyarsan hesabını kapatırlar, hiç kuşkun olmasın. Ayrıca dini içerikten reklam çıkacağını zannetmiyorum. Kaypak reklamlar çıkarsa da günde 1$ zor kazanırsın. 2 ay pin için beklersin, 2 ayda pin gelecek diye. 1 ayda çek için beklersin 5 ay sonra ancak paran eline geçer :) Bu tür yorumlara meyil vermeye değmez.

Saygılar.

haklısın kardeş. yukardada belirttiğim gibi koymamaya karar verdim adsense. ayda gelecek olan 10 15 dolar için değmez yukarıdaki yorumları dinlemeye.. koymak isteyenler alırlar bir domain kurarlar İslami bir site ve koyarlar reklamlarını. çolukla çocukla uğrasıyoruz burda hey Allah'ım yaw

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben olsam koymazdım.
Sen belki görmedin adsensede ama çok fazla misyoner reklamı var adsense de.
Sitende dini kelimeler geçtiginden dolayı bu tür reklamların çıkma olasılıgı daha yüksektir sitende.Adamlar teknolojinin nimetlerinden faydalanım dinlerini internettede yaymaya çalışıyorlar.
Eger bu işi Allah rızası için yapıyorsan, bu sitenin masraflarının bedeli başka bir yerden gelir olarak sana döner sen hiç fark etmesen bile...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5