İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bismillahirrahmanirrahim.net

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain güzel ama insalar bu siteye girebilmek için defalarca dener doğrusunu yazmak için :p

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok uzun bi domain bu dezavantaj olur

ayrıca bu domaini alıp ne yapılabilirki?

3

3247

Misafir
h4x0r' Alıntı:
çok uzun bi domain bu dezavantaj olur

ayrıca bu domaini alıp ne yapılabilirki?

Uzun olması bilinçli kullanıcılar için dezavantaj olmaz bence.

Bu domain mp3 sitesinden daha fazla iş yapar yeterki hedef kitlesine ulaşsın...

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illahi mp3 olur. benim siteme sadece gunde ilahi mp3 arayan 100tekil geliyordu.

soyle 100ilahi
100 islam hakkinda yazi.
ayetler dualar derken 1-2bin hit vurur.

sevsene.com domainime sunlar geliyor islam hakkinda :
http://www.google.com/search?hl=tr&q=hutbeler
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=54 farz
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=islamda yasak olan
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=ESMAÄ°L HÃœSNA
gecenlerde "esmaül hüsna" gibi kelimeden yanlis yazilmalar da oluyordu gunde 30-40user geliyordu webservis 4gun oncesini gostermiyor malesef Amacimiz gordugunuz gibi hizmet :D

gecen gunde bana lazim olan yös sinavi hakkinda arama yapiyodum meger benim sitede varmis :D
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=yös+sınavları&meta=

H

hikayebul

Misafir
Bence bari ´bismillahirrahmanirrahim´ yani besmeleyi ticari amaclar icin kullanmayalim derim ben.Tabi domainin sahibi istedigini yapar.O domain bende alsaydim eger güzel bir dini site yapardim,ne parasal kaygim olurdu ne de ziyaretci kaygim.

D

discoface

Misafir
hikayebul' Alıntı:
Bence bari ´bismillahirrahmanirrahim´ yani besmeleyi ticari amaclar icin kullanmayalim derim ben.Tabi domainin sahibi istedigini yapar.O domain bende alsaydim eger güzel bir dini site yapardim,ne parasal kaygim olurdu ne de ziyaretci kaygim.

öncelikle ben bu domaini ticari amaçla kullanacak olsaydım siteye Kur'an-ı Kerim'den birkaç ayet koyar birkaç da hadis koyar yanına da google reklamını koydum mu iş birkaç saatte biterdi.
Ama öyle birşey yok gördüğünüz gibi.. bahsettiğim gibi askere gidiyorum ve domain boş kalmasın istiyorum..
ziyeretçi kaygım ve maddi kaygım da yok çok şükür..

ancak bu domain artık satılık değil. Gelince birşeyler yaparım madem dini ticarete alet etmiş gözüküyoruz.

H

hikayebul

Misafir
Dostum yanlis anladin ben domaini alacak arkadasa ufak bir tavsiyede bulunmak istedim,domaini alacak kisiye kalmis tabikide ben sadece gönlümden geceni söyledim,alacak kisi dinler tavsiyemi yada dinlemez kendi bilecegi istir,yoksa senin domaini satmanla ilgili bir sey demiyorum.

D

discoface

Misafir
hikayebul' Alıntı:
Dostum yanlis anladin ben domaini alacak arkadasa ufak bir tavsiyede bulunmak istedim,domaini alacak kisiye kalmis tabikide ben sadece gönlümden geceni söyledim,alacak kisi dinler tavsiyemi yada dinlemez kendi bilecegi istir,yoksa senin domaini satmanla ilgili bir sey demiyorum.

açıklama yapma inceliğini gösterdiğin için teşekkürler..
sadece sana yazılan bir cevap değildi,çok uzun,işe yaramaz diyen arkadaşlar falan oldu..
bende satmıyorum :p

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl işe yaramaz?..

Para da kazanılır, hayır da yapılır... Bence çok güzel bir domain ama; yeterince bilgili olmadan domaini kullanmamak bence en güzeli.

H

hikayebul

Misafir
Demekki herkez ayni seyi düsünmüyor normal bakmali,bismillahirrahmanirrahim.net benim icin töbe asa allah.net domainiyle esit degerde.Benki parayla Kuran-i Kerim satilmasina dahi karsi bir insanim bu sekildeki dinimizin asil isimlerinden olusan domainlerinden ticari anlamda faydalanmayi hos görmüyorum.Domaini satmak ayri sey parantez icinde.Ya konunun icine etmisde bulunduk,konu baska bir isimle acilsaydi aslinda süper konu :) Dini nitelik tasiyan domainlerden ticari anlamda faydalanmak dogrumudur :D iyi konu

herkeze saygilar.

D

discoface

Misafir
hikayebul' Alıntı:
Demekki herkez ayni seyi düsünmüyor normal bakmali,bismillahirrahmanirrahim.net benim icin töbe asa allah.net domainiyle esit degerde.Benki parayla Kuran-i Kerim satilmasina dahi karsi bir insanim bu sekildeki dinimizin asil isimlerinden olusan domainlerinden ticari anlamda faydalanmayi hos görmüyorum.Domaini satmak ayri sey parantez icinde.Ya konunun icine etmisde bulunduk,konu baska bir isimle acilsaydi aslinda süper konu :) Dini nitelik tasiyan domainlerden ticari anlamda faydalanmak dogrumudur :D iyi konu

herkeze saygilar.

ayrı bi konu acarsan benim domainden de bahset hikayebul :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5