İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bonuspara.net

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm, guzel sayıyor hadı hayırlısı şu anda reklam veren az olur zaten henuz başlangıç yapıyorlar 2 ay sonra bir çok reklam alırlar bence,

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmaz Sanırım...
Soru 2: Bonus sayımı nasıl yapılmaktadır ?
Cevap
Bonus sayımı bize her gönderdiğiniz ziyaretçinin ip adresi ile yapılmaktadır. Aynı IP için aynı reklama tıklamalar Bonuspara'nın belirlediği süre dahilinde tekrar sayılmaz. Belli bir reklam için gönderdiğiniz iki bonus arasında 10 sn fark olmalıdır.Site eklerken yazdığınız site adresi dışından bir adresten bonus yollarsanız bonuslarınız sayılmayacaktır.

İki bonus arasında 30 saniye zaman sınırlaması söz konusudur.
Hileleri önlemek için kazanılan iki bonus arasından en az 30 sn sürenin geçmiş olması gerekmektedir.

M

malatyasporlu

Misafir
benim 1 milyonu aştı dün gece 11 den beri peki en az 50.000.000 da ödediğini biliyomuydunuz ?

Z

zeynelkoc

Misafir
Sistemde ne kadar reklam var diye sorduğum soruya gelen cevap soyle :

Sayın Zeynelabidin Koc ;
Su an sistemde 2 adet 468x60 genel icerikli, ve bir adet de 120x60 Genel icerikli reklam bulunmaktadir. Sitenize ilgili kodlari koymaniz durumunda bonuslari hemen toplayabiliyorsunuz. Ancak bunlar disindaki kodlari koyarsaniz Bonusparanin Reklami cikacaktir ve bu reklama olan tiklamalarla Bonus kazanamiyorsunuz.bilginize...

Bonuspara.net

M

malatyasporlu

Misafir
www.nettereklam.com/rekaluyeref.asp?Ref=661 zeynel bu linkle netterklama üye ol 3 reklam var tıklama başına 18 bin veriyor... çok kaliteli senin sitenin hitide iyi ben eskiden millete diyodum şuna bir iki tıkla felan şimdi dakkada bir artıyor.. sana tavsiyem kardeş buna mutlaka üye ol !

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç reklam olmayinca ne olacağini bilion mu ? Gerçi böyle birşey olmaz herhalde
Herhangi bir reklam kategorisinde veya tipinde reklamveren bulunmaması durumunda Bonuspara.net kendi bannerını üye sitelerde klik bedeli ödemeden yayınlayabilir. Sitenizden www.bonuspara.net adresine açacağınız klikler bonus olarak sayılmamaktadır.

Öte yandan site bakımı yada teknik problemler gibi nedenlerden dolayı Bonuspara.Net üye sitelerde kendi tanıtım bannerını klik bedeli ödemeden yayınlayabilir. Sitenizden www.bonuspara.net adresine açacağınız klikler bonus olarak sayılmamaktadır.

Z

zeynelkoc

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
www.nettereklam.com/rekaluyeref.asp?Ref=661 zeynel bu linkle netterklama üye ol 3 reklam var tıklama başına 18 bin veriyor... çok kaliteli senin sitenin hitide iyi ben eskiden millete diyodum şuna bir iki tıkla felan şimdi dakkada bir artıyor.. sana tavsiyem kardeş buna mutlaka üye ol !
bu bonuspara.net dönüşümlü reklamı kabul etmiyormuş onun için şimdilik başka banner koyamam ama ileride olabilir.

ayrıca bonusparanın kendi rekl yayınlıyacağıma reklam veren çıkana kadar banner kodunu çıkartırım

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bonusreklam, 1 sene önce çok sayıda üye toplamış ve reklam yayınlamış ama üyelerine para ödememiş sabıkalı bir adrestir.
Bir ara script ve domain birlikte satılığa çıkarılmıştı.Şimdi bunları kim aldı ve ne yapar bilinmez.
Temennimiz, inşallah ödeme yapar.Ama ben gene de dikkat diyorum.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben başka bi reklamlarından odeme aldım sağlam yanı parayla mıleltı kandıracak gib aç durumda filan değiller yanı, adını soylemem gerek bir çok toplistte çok yiy bir sıralamada olan sitelerı var zaten bunun gibi 2 sitelerı filan onların reklam gelırlerı burda dağıtıklarını zaten rahat bi şekilde karşılar :) bende isim istemeyın lutfen mail atıp sorun kendılerıne onların avukatı vs değilim yanı hadi by

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
ben başka bi reklamlarından odeme aldım sağlam yanı parayla mıleltı kandıracak gib aç durumda filan değiller yanı, adını soylemem gerek bir çok toplistte çok yiy bir sıralamada olan sitelerı var zaten bunun gibi 2 sitelerı filan onların reklam gelırlerı burda dağıtıklarını zaten rahat bi şekilde karşılar :) bende isim istemeyın lutfen mail atıp sorun kendılerıne onların avukatı vs değilim yanı hadi by

Avukatlığa gerek yok ama,
bu kadar şey yazdıktan sonra, adını da yazsaydın keşke!

Z

zeynelkoc

Misafir
bugun gelen bir mail! dikkat bunlarda sahtekar çıktı!

Sayın Zeynelabidin Koc ;
themp3king.com sitenize ait kayitlarda yurt disi IPlere ait cok sayida gecersiz klik geliyor. Konuyla ilgili olarak geregini yapin lutfen..Otomatik kl\'k uretmek kurallara kesinlikle aykiridir.
Bonuspara.net

buda ikinci bir mail!

Sayın Zeynelabidin Koc ;
Sistemimiz sahte klikleri tespit etmekte ve bunları dikkate almamatadır.
Diger bir hatırlatma,
Genel içerikli sitesi olan üyeler için;
absürt içerikli genel ahlaka aykırı siteler, yasadışı yayın yapan siteler, şiddet, bölücülük ve barış karşıtı içeriği bulunan siteler bu kategoriye eklenemezler. Bu kategoriye sadece içeriği Türkçe olan web siteleri katılabilir

kardeşim madem boyle sitemizi onaylayıp 2 gündür bu kadar klik i niye aldınız madem yasaktı niye üyeliği kabul ettiniz niye bu kadar para kazandığımızı görünce sahtekarlığınızı ortaya çıkarmamak için böyle bir yalan uyduruyorsunuz.

çok sinir oldum bunlara gereken cevabı elbet vereceğim

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun zeynel : ) Dürüst bir şirket umarım bulabilirsin.

Z

zeynelkoc

Misafir
bizim milletimizde bu uyanıklık olduğu sürece zor

ayrıca google kabul etsin diye site yapacam hırs yaptım ( :

adamlar atmadı ama klikleri sileceklermiş oyle diyor boşu boşuna adamlar 2 günde 285 klik yolladık

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek ki bu adamların sabıkası sürüyor! Yada script ve domaini sattık bahanesiyle, yeniden milleti dolandıracaklar.
Benim daha önceleri bu site de, 15 milyon tl vardı ve uçtu :) Şimdi aynı siteyi evirip çevirip karşımıza getirdiler!

Z

zeynelkoc

Misafir
bizimde 2 günde 6 milyonumuz oldu ona göz diktiler

mail attım cevap bekliyorum bakalım ne olacak

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana da, kurallara aykırı tıklama yaptığın için hesabının silindiğini söylerler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi