İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bonuspara.net

Z

zeynelkoc

Misafir
öyle bişey olursa ilk işim telefon numaralarını almak

sonra o numarayı arayıp ağzıma geleni söylemek olacaktır ( :

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar fırma ile bi bağlantım yok emınım biri çıkacak bana çullanacak ben sadece ıyı nıyetle yazdım bu yazıları :( yanı benım olayla alakam yok bılmenızı ıstedım...

Z

zeynelkoc

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
arkadaşlar fırma ile bi bağlantım yok emınım biri çıkacak bana çullanacak ben sadece ıyı nıyetle yazdım bu yazıları :( yanı benım olayla alakam yok bılmenızı ıstedım...
sana bişey dediğim yok

ama herkez bilsin istedim

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Bu siteyi www.veya.net in sahipleri yapıyor.
Bilginize. yani bir internet ajansı fln yapmıyor. sizin benim gibi webmasterlar yapıyor.
Adresi vergisi belli olmayan bi ajans yapmadıktan sonra bu işi bi halt olmaz.
Artık google var gümde 10-12 iyi gidiyor valla

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres , telefon numarası , firma bilgileri çok önemlidir.

eğer sitesinde bunları yazan bir firma görürseniz bana da haber verin.

Z

zeynelkoc

Misafir
Adamlara o kadar laf saydık ama odeme yaptılar

ilgilenenlere duyrulur..

B

besiktaslim

Misafir
valla bi denemekta fayda var ozamanbelki sağlam bişey çıkar...
denemelik bikaç ödemede yapıyor olabilirler.
ekledim bakalım reklamlarıda idare eder (2) tane var galiba 1 script 1de market reklamı
bi tıkladım 25000 verdi bakalım nolucak bizim sonumuz

Z

zeynelkoc

Misafir
468*60 lık alışveriş reklamına 25.000
468*60 lık script reklamına 15.000
120*60 lık alışveriş reklamına 20.000

veriyor bilginize bize 15 günde filan bi ödeme yaptı 20 milyonluk

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnşallah kalıcı olur! Update gibi ödeme yapıp yapıp, sonra da hile yapıyon, hesabını kapatıyoruz demesinler :D

Z

zeynelkoc

Misafir
konu unutulmuştu hem odeme yaptığını yazayım hemde yeni webmasterlara yardımcı olayım diye canlandırdım umarım yardımcı olmuşumdur...

Z

zeynelkoc

Misafir
ve bonuspara sonunda beklediğimi yaptı işte size bonusparadan gelen mail

Bonuspara.net

Sayýn Zeynelabidin Koc ;
Sitenizden gelen klikler reklam verenlerimiz tarafýnda memnuniyetsizlik yaratmakta ve doðal olarak reklam verenlerimiz bu tür kliklere para ödemek istememektedirler. Ýncelemeler sonucunda sitenizden iþe yarayan klikler olmasýnýn yaný sýra çok sayýda da geçersiz klik gelmektedir. Bu sebeple sizden sitenizdeki Bonuspara kodlarýnýzý kaldýrmanýzý talep ediyoruz. Hesabýnýzda birikmiþ olan 19.535.000 TL klik bedeli en kýsa zamanda kodlarý kaldýracaðýnýz zamaný düþünerek hesabýnýza 20.000.000 Tl olarak yatýrýlacaktýr.Bu tutar üzerindeki bonus bedellerinizi karþýlayamayacaðýz.

Anlayýsýnýz için teþekkur ederiz.
Ýyi Çalýþmalar
Bonuspara.net

yapılan tıklamalara bakıyorum 12 sayfa tıklama var 600 klik ediyor ama sistemi saydığı klik sadece 100 güvenlik amacı diye yabancı klikleri saymıyor
bizim sitemize gurbetçilerde giriyor ayrıca ingilizce bölümümüzün de baya bir ziyaretçisi var buna anlam vermek mümkün değil
bu maile benim cevabım ise şoyle oldu ve cevap veremediler henüz..
Merhaba

Geçersiz linkleri sisteminiz zaten bloklamamakta mı ben bunu
anlamıyorum sonuçta siz geçersiz klik için bize para ödemiyorsunuz bu
ne pehriz bu ne lahanaturşusu

Saygılar.

A

atakan_s

Misafir
Bana pek güvenilir gelmemişti, zira zokkie'nin de belirttiği gibi, biraz o sitenin grafiği biraz bu sitenin grafiği nereye kadar?

Z

zeynelkoc

Misafir
ödemelerde sorun yok 40 milyon para aldık ama bu yaptıkları çok yanlış
sonuçta sahte klik deyip nerdeyse kliklerin 1/3 ünü saymıyor saymadığı klik yüzünden siteden atıyor

bu iş hangi mantığa sığar bilmiyorum

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Güvenilir, fakat mantıksız hareket ediyorlar...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kısmen absürt icerikli Sitemi absürt kategorisinde ekledim. Sanırım o kategoride reklam bulunmuyor ve Bonuspara.net in reklamı cıkıyor. Ancak genel icerikli siteme eklediğimde (Henuz kalıcı olarak eklemedim) Normal reklamlar cıkıyor. Acaba Kısmen absürt icerikli sitemi normal kategoriye alırlarmı :)
Mail attım bakalım cevap ne olacak..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4 ayda 2ytl kazanarak rekor kırmış bulunmaktayım böyle tık saymayan affiliate sistemleri hiç açılmasa daha iyi olur tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi