İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.estetikforum.net kimindir?

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar,
EstetikForum.net kimin dir bilen var mi? Benim kendime ait Estetik Merkezleri isimli sitem var. EstetikForum.net'tekiler sayfa title'indan detayli bilginin nokta virgulune kadar almislar.
Bir firmanin adi, adresi, telefonu genel bilgidir ve bunlar uzerinde hak iddia edemem ama noktasi virgulune, firma tanimina kadar alirsan da artik pes yani.
Ben zaten bu ise yeni baslamisin, optimizasyondu, PRdi, backlinkti derken ugrasiyorum, birde bununla ugrasacak vaktim yok. Kibarca soyliyecem umarim bende birseyler kopyaliyacaklarsa bile bir kac takla attirip kopyalasinlar, en azindan kopya sayfa/icerik durumuna dusmeyelim. Benim emegime ayip yahu.

mirturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o siteyi calan kişi soytarilee dir. Teomandogan.com sitesinin seosunu yapıyor. Herkesin sitesini calmıs guzelonline.org v.s. birsürü arkadaşımızın sitesini calmış hatta gazete sitelerinide calarak estetik sitesini cevirmiş. Benimde birkaç sitemi caldı ordan biliyorum. İnterneti copluge cevirmek istiyor bu arkadas. R10 forumda soytarilee adında bulabilirsiniz kendisini.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef öyle falsealarm. Adamda emege saygı yok. herkesin sitesini calmıs. Benimde dahil.

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain için whois çek hocam..
Mail at sıkıştır adamı birazcık :D

KaLGitme.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahkemeye vericem de :) süründürcem de korkut camına taş at yap bişiler :D

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soytarilee'den aldigim PM'de kendisi konuyu aciklamis ve bundan sonra gosterecegi hassasiyeti belirtmistir. Kendisine emege gosterdigi saygi icin bilahare tesekkur ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5