İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WWW.FORZABET.NET reklam vermek istiyoruz

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaslar bızım conseptımız ıddaa macları analızlerı

bırcok odullu yarısmamız mevcut bızlere user kazandırabılecek sıtelere reklam vermeyı dusunuyoruz forumtr ıle anlastık gıbı sızlerınde sıtelerının reklam fıyatlarını beklıyorum tekıl gırısı cok yuksek olması futbol bolumu ıddaa bolumu yada bu konulara ılgısı olan user sayısının yuksek olması bızler ıcın onemlı sımdıden ılgınıze tesekkurler

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su an bı sıteyle anlastık bıle sızlerden teklıflerı beklıyorum

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tum ozel msj lar alınıp gereklı cevaplar verılmıstır gorus ve onerılerınız hala beklenıyor

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sunu soylemek ıstıyorum sıtenızın bızım bannerı karsı olan performansını gormek ıcın once kucuk bı yere sıtenızde reklam vererek denemek ıstıyordum oyuzden sızler ıcın uygun olucak kucuk bı banner yerlestırılıcek yerlerınde fıyatlarını vermeyı unutmayın

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bu şekilde reklam verilmez sanırım daha önce hiç reklam vermedin

ayrıca reklam için ayırdığınız bütçeyide yazarsan gelenlere ücretiniz yüksek demezsin.

saygılar

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben gereklı degerlendırmeyı yapıcam forum trye reklam vermeyı kabullendıgıme gore yeterlı bı mebladır bu sızınle konustuk tekrardan yorum yapman yersın

saygılar

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bana verdiğiniz cevap daha önce reklam vermediğinizi gösteriyor onun için böyle dedim

sonuçta reklam vereceğiniz sitenin istatistiklerini görürsünüz ve ona göre tıklama oranı belirler ve reklamı verirsiniz kimse reklam denemesi için ufak bi reklam alanı açmaz.

sadece bilgilendirme amaçlı yazdım bu cevabı başka bi amacım yok..

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben daha once cook reklam verdım ve bana bunu ozel msjda da yollıya bılırsın senınle anlasamamıs olabılırız ılerde ınsallah ama yararını performansını gormek ıstıyorum burda cok kısının canı yandı 200 300 ytl verıp gunde 100 tekıl hıtı anca alanlar var oyuzden performansı gormelıyım

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fultbol ıddaa bahıs konseptlı reklam verıcek sıteler aranıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5