İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Herneyse bende ilk defa duymuştum bir reseller paket aldım deneyelim görelim

7500 mb web alanı
80,000 mb transfer
unlimited herşey
aylık 9.95$

teknik destek normal hızda 30 dakka içinde kesin cevap veriyorlar.
forumlarıda var her türlü soruyu ordada sorabiliyorsunuz.
Dedicated Ip için bedava diyorlar ama çözemedim olayı tam olarak

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

osman atabey, bende 10 dk önce aldım hesap bilgilerim geldi...acaba kendi ns'lerimizi tanımlayabiliyormuyuz?

If you want private label nameservers, here is the needed information to register them: Below are the
IPs provided for you.

6X.5.X4.1XX
2X9.15X.X67.X9

bana bu bilgiler geldi..ama domain control panelimde hata veriyor...
ilgili link için burayı vermişler

Read this for addtional information http://www.gazzin.com/forum/showthread.php?t=4

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İngilizcem az OnurSqL o yüzden fazla yardım edemem bu konularda. Eğer mail gönderip ne istediğini veya ne gibi bir sorun yaşadığını anlatırsan hemen yardım ediyorlar.Kendi ns lerin sanıyorum bir zaman sonra aktif hale gelicektir.Ben şu anda verdikleri ns leri kullanıyorum kendi ns lerimi almadım.

Bu arada eğer istersen sana özel dedicated Ip numarasıda veriyorlar bedava kendi domainlerinin hepsini bu Ip üzerinden barındırabiliyorsun.Şu an verdikleri Ip üzerinde başka kişilere ait domainler varsa Ip adresini değiştirebilirsin.

Başta söylediğim gibi yaşadığın sorunlar hakkında mail at özellikle william denen kişi server admini sanıyorum ve fazlasıyla yardımcı oluyor.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hım anladım william ile konuşalım..oldukça hızlı sunucuları...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet theplanet uptime %100 şu an 2 haftadan beri kullanıyorum

M

mcanli

Misafir
Arkadaşlar ben sitede göremedim. Burdaki bandwith aylıkmı yoksa yıllık mı. Genellikle aylık olur ama bir bit yeniği olmasın işin içinde. Birde senelik ödeme yok herhalde. Sadece aylık ödemeler mi yapılılabiliyor.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com iyidir ve herkese de tavsiye ederim onun için bit yemiği diye de düşünmeyin :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paketlerde verilen band genişliği aylık...ayrıca ssh yetkiside var..wget komutu
ile herşeyi çekiyorum :D yarın windows reseller paketlerinden alacağım..

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
gazzin.com da bit mit yok tıkır tıkır çalışıyor herşey. :)

OnurSqL wget komutunu kullanmamı gerektiricek bir durum varmı benimde ? linux e pek vakit ayıramadım o yüzden fazla bir bilgim yok

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Valla bende windows paketi alıcam gibi, ama bide türkçe paneli olsa... sanırım helm kullanıyorlar, türkçe desteği var mı? bilen arkadaşlar yazsın lütfen...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben türkçe dil paketini görmedim ama sormak lazım teknik destek bölümüne belki sonradan yüklenebilir.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi şey sorcam (cahillimi hoş görün) ben bu reseler paketi normal domainim için alıp host olarak kullanabilirmiyim

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Alobar' Alıntı:
bi şey sorcam (cahillimi hoş görün) ben bu reseler paketi normal domainim için alıp host olarak kullanabilirmiyim

Tabi kullanabilirsin en kolay yolu söyle açıklayım 500 mb reseller alan aldın bunu 3-4 siteye yada limit ne kadarsa paylaştırıyorsun. ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazzin.com sonunda cpanel'e türkçe seçenegi ekledi.....william 'a sonsuz tesekkurler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi