İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefonla falan arayıp onay monay istemiyolar dimi.ingilizce konuşamam adamlarla çünkü... :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı olayında kelek yapmasın bunlar..1 aylık ödemden başka seçenekleride yok üstelik..! en fazla ne kadar kullananınız var bu firmayı..!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
17. günüme giriyorum Dual Xeon 2.8 cpu ile %100 uptime...30 dk içinde ticket'a cevap veriyorlar

H

Heryerdeyiz

Misafir
ya windows 10.000 mb dan aşağı bi paket yokmu alıcam ama aşırı fazla bana?

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Fazlası göz çıkarmaz Heryerdeyiz başka bir domainin olur veya bir arkadaşının domaini olur eklersin rahatlıkla

23. gündeyim ve gerçekten bu fiyata mükemmel hizmet veriyorlar.Bu arada cpanele bakmadım ama William admin olduğu halde her konuyla birebir ilgileniyor

Gazzin Takımına buradanda teşekkür edeyim

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartını kullanmayı çekiniyorum açıkcası..bi problrm çıkmasın sonra

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kredi karti konusunda birsey diyemem ama usa in bu konuda cok buyuk yaptirimlari var..kredi kartin ile ugrasacaklarini zannetmem...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
zis şu şekilde çözebilirsin bu sorunu mesela ben garanti bankası kredi kartı kullanıyorum fakat bu kart içinde internet şubesini kullanarak bir sanal kart oluşturuyorsun bu sanal karta örnek aylık limitini 20 ytl yapıyorsun bu limitin içinden para çekildikten sonra kalan parayıda tekrardan esas kredi kartına geri aktarabilirsin.Böylece vermiş olduğun sanal kart numarasında sen istemedikçe para olmaz ve kredi kartı numarası çalınması gibi birşey olduğunda kimse hesabından para çekemez çünkü hesabında para yok :)

Şu anda kullandığın bankayı arayıp sanal kart veya buna benzer bir hizmet verip vermediklerini sorabilirsin.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazzin parayi sanirim kendileri cekmiyorlar 3.rd processing firmalardan birini kullaniyor..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende alıcam sanırım. Ama kredi kartı meselesi tabi sorun. Arkadaşımın bonus cardı var ordan çıkartabilirmiyiz ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
formu doldururken Plan 3 ü seçtim 33 küsür dolar çıkardı. Sitede 15.99 yazıyordu. Kurulum ücretimi alıyorlar ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar doldurdum şimdi düzeldi. Garip valla. Package seçtiriyor 4 seçenek var. Sitede 4. yü göremedim.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kart konusunda tedirgin arkadaslar alın bir sanal kart. garanti bedava veriyor eğer hesabın varsa kurtulun bu çileden...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Trextra fazla detayını bilmiyorum. ben 2. paketi kullanıyorum ve çok memnunum fakat herhangi bir mail yolladığında her konuda yardımcı oluyorlar.İngilizcemin az olması bile adamların detaylı cevap vermesini engellemiyor :p

Kredi kartı konusu marissoft un söylediği gibidir garantinin sanal kartı var ve sizin belirlediğiniz limit dahilinde kullanılıyor.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com da istatistik için cpanellerinde aw stast yüklümü bu konuda cvp yazarsanız sevinirim.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Herşey yüklü alca bir sorun olduğu taktirde email at veya teknik destek bölümüne gir hemen yardımcı oluyorlar zaten

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
galiba Plan 2'yi www.gazzin.com dan alacam çünkü sınırsız domain barındırma ve 7,5 gb alan ile 80 gb trafik 9,95 dolar .çok ucuzuma geldi ve turk host piyasasında bunu bulmak zor gibi 13 milyona orta halli reseller almak zor bizim türk piyasasında hala 25 mb alan 500 mb trafik gibi komik özelliklere host satmaya uğaraşan çok uyanık var diyebilirim yada kendini uyanık sanan bir çok kişi var.Türk piyasasında kaliteli sunucudan Reseller satan bir tek uygun ve ucuz vede alan arkadaşların sölediğine göre faturalı host satan www.line.com.tr'de gördüm ama onu hiç kullanmadığım için veya bilemeyecem ama gazzin.com ile line.com.tr'nin sunucularının Theplanet'ten olduğunu belirteyim :D bu başlığı açan arkadaşıma saolsun yeterki biraz ingilizceniz olsun 10 dolar gibi bir fiyata çok güvenilir sağlam bir yabancı host alabilirsiniz.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OsmanAtabey' Alıntı:
Herşey yüklü alca bir sorun olduğu taktirde email at veya teknik destek bölümüne gir hemen yardımcı oluyorlar zaten

saol more info bölümünden incelediğim zaman istatistik için cpanellerinde aw stats özelliğinin yüklü olduğu belirtilmiş ve online olarak sorduğumda da bu konu hakkında yardımcı oldular. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi