İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com mun verdiği hizmeti görmeden lütfen olumsuz yorum yapmayın derim sadece sizin Mesaj sayısınızı arttırmaktan bir işe yaramaz bence

eğer siz ordan host alıp mağdur duruma düşmüşseniz yada hizmetinden memnun kalmadıysanız kötü yorum söylüyorsanız tamamen haklısınız ama yok siteleri yavaşmış falan filan boş boş anlamsız şeyler yazıp karalamak kolay veya eliştirmek

O

oldtrafford

Misafir
OnurSQL,
Kızma dostum, hit alan sitenin adresini ver görelim gazzin.com u? Yoksa senin mi gazzin.com? niye bu kadar alındın...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adresimi vermek istemiyorum..evet açikliyorum gazzin.com benim gercek adimda onur degil william sen ne zeki bir insansin öyle sastim bu ise..

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wht de gazzin hakkinda okudugum sadece iki eksi mesaj vardi birincisi support bolumunden Paul ile ilgili o adami bende sevmedim :) ingilizcesi 0 bunun guvenle vs. alakasi yok atladik bunu tamam ikincisi ise bir musterinin hostu 9 saat down durumda kalmis sorunda donanim problemiymis. sadece tek bir serverde cikan bir sorun oldugu icin bu musteriden baska kimsede bir sorun yokmus. bunuda orada hallettiler ve musteri 3. mesajinda anladi durumu . Wht vs. gibi forumlarda gazzin hakkinda baska kotu bir sey gormedim. su durumda gazzin gayet guvenilir duruyor.

O

oldtrafford

Misafir
dostum anlıyorum seni,

ben aşırı ucuz veren yerden almam, alanın da memnun kaldığını görmem. Denemesi bedava ileriki günlerde göreceğiz...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Enjoy' Alıntı:
Wht de gazzin hakkinda okudugum sadece iki eksi mesaj vardi birincisi support bolumunden Paul ile ilgili o adami bende sevmedim :) ingilizcesi 0 bunun guvenle vs. alakasi yok atladik bunu tamam ikincisi ise bir musterinin hostu 9 saat down durumda kalmis sorunda donanim problemiymis. sadece tek bir serverde cikan bir sorun oldugu icin bu musteriden baska kimsede bir sorun yokmus. bunuda orada hallettiler ve musteri 3. mesajinda anladi durumu . Wht vs. gibi forumlarda gazzin hakkinda baska kotu bir sey gormedim. su durumda gazzin gayet guvenilir duruyor.

dedigin donanim problemleri zaten her firmada olabilecek ve buyutulmeyecek basit problemler tabi veri kaybi olmazsa :D gazzin.com 'u OsmanAtabey arkadasdan ogrendim..denemek icin 7 $ verdim 1 hafta sonra ise 3. plan'a falan gectim..bir sorun yaratmadi 18-19. gun %100 uptime :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oldtrafford' Alıntı:
dostum anlıyorum seni,

ben aşırı ucuz veren yerden almam, alanın da memnun kaldığını görmem. Denemesi bedava ileriki günlerde göreceğiz...

yabancı host piyasasına göre fiyatları normal ama türk host piyasasına de çok ucuz sana şunu belirteyim pahalı yer kalite hizmet anlamında anlaşılmamalı herzaman hem adamlar 1 ay deneme hesabı açıyorlar istersen dene ama denemeden de karar verme çünkü bende şu an deneme aşamasındayım ve gayette memnunum ama ne olur ben ucuz yerden almam dersin pahalı türk piyasından alırım dersin aynı özelliklerde hosta ayda 50 dolar verirsin ve daha kötü bir hizmet alarak
ben sadece olayı aydınlatmaya çalışıyom hem online destek yanında adamların forum desteği de var ve yabancı host forum sitelerinde o site hep geçerli yorum almış yabancı piyasa da adamların saygın bi yeri var istersen bir araştır öle karar ver derim :cool:

O

oldtrafford

Misafir
Sorun olur olmaz değil, ama anlık 200-300 kişi olduğunda forumda vs'de performans nasıl?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
Sorun olur olmaz değil, ama anlık 200-300 kişi olduğunda forumda vs'de performans nasıl?

konumuz ile forumlarinin alakasini ben cozemedim aydinlatirmisin bizi ?

O

oldtrafford

Misafir
Türk firmadan alırım, sorun olduğunda tepesine binerim sen merak etme :)

Adam gibi yerden adam gibi özelliklerle ona uygun fiyatla alırım. Sınırsız alanı ayda 3$'a almam merak etme :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayrıca biz türkler devamlı host işinde sahtekarlık yaptığımız için ucuz ve kaliteli hizmet veren yabancı host firmalarıda aynı şekilde değerlendiriyoruz

O

oldtrafford

Misafir
OnurSQL,
Alakayı şöyle anlatayım,
Bir forum kurdum ve anlık 200-300 kişi online o sırada makinenin durumu nasıl? Forumun hızı nasıl? günlük 5 tekil hitle performans ölçülmez...

O

oldtrafford

Misafir
alca,
adam gibi yerden adam gibi fiyata alırsan sorunun olmaz, ama sen 1$ düşük verecek diye ne idüğü belirsiz Türk Firma(!) dan alırsan başın derten kurtulmaz...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazzin.com theplanet uzerinde bariniyor...bize verdikleri ip'ler ise daha önceki mesajlarimda belirttigim gibi baska bir yerde..5 tekil hit olacagini zannetmem cunku google pr en son baktigimde 4 yada 5 idi..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oldtrafford' Alıntı:
alca,
adam gibi yerden adam gibi fiyata alırsan sorunun olmaz, ama sen 1$ düşük verecek diye ne idüğü belirsiz Türk Firma(!) dan alırsan başın derten kurtulmaz...

ben hiç bir zaman türk firmalarından host alımı yapmıyorum onu belirteyim çok şükür bugüne kadar hiç de kazık da yemedim dolandırılmadım da hep doğru seçimi yaptım :)

O

oldtrafford

Misafir
OnurSQL,

the Planet değil The Universe olsa ne yazar? Sen bir sunucuya koyarsan 500 site görürsün bi şeyleri. O fiyata verebilmesi için adamın bir sunucuya 100 reseller alması lazım. O sen sonra görürsün halini sunucunun...

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alca sana katiliyorum .

Turk piyasasina neden guvenmem ve neden alisverisi Turklerden yapmam ?

1 - Firmayiz diyip telefon veriyorlar aksam aradigim zaman firma sahibinin annesi telefonu aciyor :) Basima bir kere geldi iste kan beynime sicradi.
2 - Turk host piyasasinin %85 ini 18 yas altindakiler olusturuyor ve yalan soyleyelim derken cok komik duruma dusuyorlar. Or: none**.com 16 yasindaki bir cocuk tarafindan sirket kurulmus :D
3 - Teknik destek bilgileri sifir cunku daha once hic biri linux kullanmamistir.
4 - Faturamizi gonderirler aradan 2 -3 ay gecer fakat fatura halen ulasmamistir. Cevaplarida tabiki postada takilmis olmali
5 - Baskalarinin adina com.tr alirlar ve biz Ltd. yiz derler.

Peki isini adam gibi yapan yokmu ? var tabiki o isini adam gibi yapanlardan 2-3 kiside bu forumda zaten ama kurunun yaninda yasda yaniyor iste. Turklerden host alsam Turkiye piyasasi kalkinmayacak zaten adamlar fatura gondermiyor. destek desen sifir ama yabanci firmalar ozellikle destege cok fazla onem veriyor.

Peki ben neden gazzini koruma cabasindayim ?
Oyle bisey yok uydurma! :) ben gazzin musterisi felan degilim ama adamlarin haklarinda yazilanlari okuyunca gercekten iyi bir yer olduklarini dusunuyorum.

O

oldtrafford

Misafir
Bana gazzin.com da olan adam gibi bir site söyleyin. Millet boşuna dedicated alıyor, ayda 100-150$ veriyor alır gazzin.com dan ayda 3-5$a...

mantıklı olun arkadaşklar mantıklı...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
OnurSQL,

the Planet değil The Universe olsa ne yazar? Sen bir sunucuya koyarsan 500 site görürsün bi şeyleri. O fiyata verebilmesi için adamın bir sunucuya 100 reseller alması lazım. O sen sonra görürsün halini sunucunun...

ben birsey gormedimde sen sanirim yanlis tercihler ile cok dolandirilmissin sunucular Dual Xeon oldugu icin ;) fazla etki yapmiyor merak etme..

O

oldtrafford

Misafir
Enjoy,
Adam gibi fiyatı olan yerlerle çalış, hizmet, kaliteyi faturayı görürsün...No***.com u vsyi örnek gösterme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi