İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

oldtrafford

Misafir
OnurSQL bana gazzin.com da adam gibi site göster, yoksa boş konuşuyorsun boş maalesef...

O

oldtrafford

Misafir
Domain register

2004-04-12

Gülüyorum sadece, 1 sene geçsin yorum yapalım, böyle firmalar bi çıkış trendine girerler sonra uzun vadede sorunlar baş gösterir...

O

oldtrafford

Misafir
Sende günlük tekil 5 hitli sitelerle adamları övüyorsun, belki senin lafınla 3-5 kişi zarar görecek.
Adamların hizmet kalitesini kanıtlayacak adam gibi bir site göster bana. Benim adamlara gıcığım yok, banane elin gavurundan...

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onursql o yorumu ben yaptim bana niye kiziyorsun yav ? :) 3-4 gundur gazzini kontrol ediyorum bu sekilde giderse bende oradan host alabilirim.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldtrafford' Alıntı:
Domain register

2004-04-12

Gülüyorum sadece, 1 sene geçsin yorum yapalım, böyle firmalar bi çıkış trendine girerler sonra uzun vadede sorunlar baş gösterir...
zaten bir yil gecmis aradan. bugun 2005-04-26

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bu ne ateşli tartışma:)

bence somut kanıtlarla tartışın,

işte gazzin.com'dan bir site diyin mesela, varsayımlar üzerine hareket etmeyelim.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie , biz somut kanitlar sunuyoruz hizmeti kullaniyoruz ama arkadas kuruSIKI surekli lafi donduruyor..gazzin ile husumet'in varsa soyle bizde ogrenelim..

O

oldtrafford

Misafir
Henüz piyasaya yeni girmişler demek istedim, 2006da yorumlarınızı bekliyorummm

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam bir yere kaydettim 8 ay sonra tekrar cevap yazacam bu topic sistemden silinmezse..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gazzin'de test amaçlı kullanılmak üzere boş domaini olanlar bana ulaşsın, performans testi yapalım, gelecek konusunda ise konuyu tekrar açarız 6 ay sonra?

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com 2 senedir host piyasasında ve yabancı forumları takip ederseniz adamların bu işi ne kadar ciddiye aldığını görebilirsiniz

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu arada neden bu kadar ucuz diye aramızda düşünenler olabilir onlara şunu söleyim yabancı hostr piyasasına bakarsanız gazzin.com'un fiyatları normal biz hep türk host piyasında pahalı host satımı gördüğümüz için ilk başta bu işin içinde bit yemiği mi var diye düşünebiliriz.
o fiyatalara o kalitede host satan bir çok yabancı host var eğer görmek istiyorsanız adresleri yazarım

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu arada bazılarında nedense siteyi denememiş bazı kimselerde bu siteye karşı düşmanlık var nedense bir türlü anlayamadım
bazıları bu sitenin reklamını yaptığını düşünebilir ama ben sadece dürüst ucuz + kaliteli olan yerleri desteklediğim her zaman bu özelliklere sahip host satan yerleri desteklerim. :)

O

oldtrafford

Misafir
alca,

Bizim düşmanlığımız yok orada host edilen adam gibi site göster, neden adam gibi bir site gösteremiyorsunuz merak ediyorum.

Günlük tekil hiti 5 olan sitenle kalite anlaşılmaz. Ben TECRÜBE istiyorum, oradan günlük tekil hiti yüksek bir siteye bakmak istiyorum. Hız nasıl uptime nasıl diye...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam 7$'a KIY 1 aylik reseller al..ve her saat mail yolla destek ekibine...1 saat içinde cevap gelmezse bana burada istedigini yaz..uptime %99,8 'e düserse yine konus ama sakin denemeden bos konusma

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Parası olan düdüğü çalar o kadar... 7 dolar da bu şey değil yani... :D

Q

QuicK

Misafir
oldtrafford' Alıntı:
Enjoy,
Adam gibi fiyatı olan yerlerle çalış, hizmet, kaliteyi faturayı görürsün...No***.com u vsyi örnek gösterme...
Turkticaret'in fiyatları adam gibi(!) (Senin tabirinle) Hizmet, kalite, fatura görebilen kaç kişi var ?

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazı arkadaşlar tedirgin olabilirler ama bu durum onlara bilipo bilmeden bazı yabancı kaliteli host firmaları hakkında kullanmadan veya görmeden yorum yapıyorlar ya hayretle onları sadece izliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi