İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bazı arkadaşlar olayı iyice büyütmüş başlık çok basit reseller başlığı ucuz + kaliteli + teknik destek süper isteyen alır hosting olarak kullanır isteyen alır reseller paket satar.
gazzin.com benim 2. resellerim aylık 7$ veya 10$ a bu özellikleri bulabiliceginiz yer çok az diye bu sitenin ismini buraya yazdım.

Ben denemediğim bilmediğim şeyi yazmam buraya.Araştırdım okudum kullandım ve sonucu paylaştım.Gazzin.com uda yabancı forumlardan aldım yabancı forumları bilenler bilir daha ucuz daha cazip reseller satan kişiler var.

Yapmanız gereken şey çok basit gazzin.com yazıp araştırma yapmak ve çıkan sonuçları iyi veya kötü yorumları teker teker okumak daha sonra aklınızdaki soruları destek bölümüne girip sormak.1 ay denersiniz beğenmesseniz başka bir firmaya geçersiniz bu kadar basit.

1 ay bitti 2. aya geçtim yeni hosting reseller firması arayan arkadaşlara bu firmayı öneriyorum.Bu arada genelde theplanetten alınan serverlarda a.dult, mp3, vs.. şeyler içeren siteler kabul edilmiyor çok fazla hitiniz varsa ve gazzin.com u küçük görüyorsanız size önerim aylık 150$ dan başlayan serverları alabilirsiniz.Sanıyorum hiti çok fazla olan arkadaşların parasıda bayağı fazla.

Not: Yabancı hosting ve reseller paketler dururken Türk firmalarla uğraşmayın.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OsmanAtabey' Alıntı:
Bazı arkadaşlar olayı iyice büyütmüş başlık çok basit reseller başlığı ucuz + kaliteli + teknik destek süper isteyen alır hosting olarak kullanır isteyen alır reseller paket satar.
gazzin.com benim 2. resellerim aylık 7$ veya 10$ a bu özellikleri bulabiliceginiz yer çok az diye bu sitenin ismini buraya yazdım.

Ben denemediğim bilmediğim şeyi yazmam buraya.Araştırdım okudum kullandım ve sonucu paylaştım.Gazzin.com uda yabancı forumlardan aldım yabancı forumları bilenler bilir daha ucuz daha cazip reseller satan kişiler var.

Yapmanız gereken şey çok basit gazzin.com yazıp araştırma yapmak ve çıkan sonuçları iyi veya kötü yorumları teker teker okumak daha sonra aklınızdaki soruları destek bölümüne girip sormak.1 ay denersiniz beğenmesseniz başka bir firmaya geçersiniz bu kadar basit.

1 ay bitti 2. aya geçtim yeni hosting reseller firması arayan arkadaşlara bu firmayı öneriyorum.Bu arada genelde theplanetten alınan serverlarda a.dult, mp3, vs.. şeyler içeren siteler kabul edilmiyor çok fazla hitiniz varsa ve gazzin.com u küçük görüyorsanız size önerim aylık 150$ dan başlayan serverları alabilirsiniz.Sanıyorum hiti çok fazla olan arkadaşların parasıda bayağı fazla.

Not: Yabancı hosting ve reseller paketler dururken Türk firmalarla uğraşmayın.

Değerli arkadaşımız olayı en iyi şekilde izah etmiş başka söyleyecek veya ekleyecek bir şey bulamıyorum ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her sözüne katiliyorum osmanatabey bu konu burada kapansin bence..isteyen alir isteyen almaz..kimseyi zorlamiyoruz zaten herhangi bir kar 'imiz falanda yok..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OnurSqL' Alıntı:
her sözüne katiliyorum osmanatabey bu konu burada kapansin bence..isteyen alir isteyen almaz..kimseyi zorlamiyoruz zaten herhangi bir kar 'imiz falanda yok..

Evet bir karımız yok orasıu doğru :D

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bide adamların affiliate sistemleri var.Eğer para kazansaydım ben kazanırdım :)
sanıyorum şu an bayağı bir kişi benim üzerimden üye olmuştu.Bunun haricinde sitelerime linklerini koydum ve tanıdıklarımın sitelerinede eklettirdim.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OsmanAtabey' Alıntı:
Bide adamların affiliate sistemleri var.Eğer para kazansaydım ben kazanırdım :)
sanıyorum şu an bayağı bir kişi benim üzerimden üye olmuştu.Bunun haricinde sitelerime linklerini koydum ve tanıdıklarımın sitelerinede eklettirdim.

OsmanAtabey şu an gazzin den host ettiğin bir siteyi yazarsan sevinirim yada özel mesaj ile bana yazarsanda olur. ;)

Saygılarımla...........ALcA

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OsmanAtabey' Alıntı:
google a osmanatabey yazman yeterli

neden böyle bir şey sordumuğumu söleyim bazı arkadaşlar gazzin.com dan host alıpta bize site gösterin diyorlar hızlı açılan falan site diye onlara bu ders olur
bende aldım şu an deneme hesabından plan 2 yi kullanıyom ama daha site bitmedi ve yazamıyorum buraya ama en kısa zamanda buraya ekleceğimide buaradan bildiririm

Saygılarım ...... ALcA ;)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com dan aldığınız hostta barınan siteniz olması gerekir çünkü server bilgilerinde william lu nunda ismi geçiyor ordan anladım :) yanılıyorsam düzeltirseniz sevinirim

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
alca gazzin.com dan aldığım reseller paketin içinde bulunan bir sitem bu işte diğerlerinide isteyen bulur zaten iki dakkada bir sürü yazı yazdım dedicated Ip veriyorlar dedim

Şu anda tek eksiğim nameserver almamış olmam sitelerle uğraşamadığım için bir ara özel ns leride alıcam

O

oldtrafford

Misafir
alca,OnurSQL ve diğerleri...

sanırım sizler sanırım ilkokul talebesi filansınız, yazdıklarımı okuyabiliyor musunuz?

Özür dilerim anlayabilmeniz için BÜYÜK HARFLERLE yazıyorum.

LÜTFEN GÜNLÜK TEKİL HİTİ 5000+ OLAN BİR SİTENİN ADRESİNİ VERİN GAZZİN.COM'DA BARINAN.

Ben de 15 gündür gazzin.com'da site tutuyorum, hit şuan günlük tekil 900-1000 çoğul 10000, sunucu berbat devamlı SQL hatası veriyor, siteye erişemiyorum çoğu zaman sorduğumda reboot atıyoruz diyorlar. Sitemin adresi mi ? çok gizli söyleyemem :)
Buyrun bakalım çıkın işin içinden :)

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
diğerlerinin içine bendemi giriyorum ne :p

Daha önce kaç tane server, reseller ve host değiştirdin ?
Bu başlığı seçme nedenin nedir ?
Madem bu kadar yüksek bir hitin var neden server veya dengi şeylere yönelmiyorsun ?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
alca,OnurSQL ve diğerleri...

sanırım sizler sanırım ilkokul talebesi filansınız, yazdıklarımı okuyabiliyor musunuz?

Özür dilerim anlayabilmeniz için BÜYÜK HARFLERLE yazıyorum.

LÜTFEN GÜNLÜK TEKİL HİTİ 5000+ OLAN BİR SİTENİN ADRESİNİ VERİN GAZZİN.COM'DA BARINAN.

Ben de 15 gündür gazzin.com'da site tutuyorum, hit şuan günlük tekil 900-1000 çoğul 10000, sunucu berbat devamlı SQL hatası veriyor, siteye erişemiyorum çoğu zaman sorduğumda reboot atıyoruz diyorlar. Sitemin adresi mi ? çok gizli söyleyemem :)
Buyrun bakalım çıkın işin içinden :)

bence ilk önce ses sesini kes..çünkü iyice terbiyesizlestin..sacmaliyorsun surekli..5000+ tekil hitli site istersen mail at..referanslari gizli degilse soylerler...

@OsmanAtabey, bu daha yeni ögreniyor gazzin.com'u gelmis 15 gunluk site barindiriyorum ayaklarina yatiyo...900-1000 falan gec bu isleri...manc. united maclarina git sen oldtrafford

O

oldtrafford

Misafir
OsmanAtabey,

Size bir lafım yok. Bir kaç ilkokul talebesi için konuşuyorum ben.

günlük tekil hit 900-1000 e siz neden server almadın gibi mantıklı yanıt veriyorsunuz. Ben de bu ilkokul talebelerinin aklı ile neden 100$ vereyim aylık diyorum reseller plan 3 alırım ayda 15$'a olur biter diyorum.

Sizi anlıyorum ama bu ilkokul talebeleri beni anlayamıyor. Günlük 5 tekil hiti olan siteleri ile ahkam kesiyorlar :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
OsmanAtabey,

Size bir lafım yok. Bir kaç ilkokul talebesi için konuşuyorum ben.

günlük tekil hit 900-1000 e siz neden server almadın gibi mantıklı yanıt veriyorsunuz. Ben de bu ilkokul talebelerinin aklı ile neden 100$ vereyim aylık diyorum reseller plan 3 alırım ayda 15$'a olur biter diyorum.

Sizi anlıyorum ama bu ilkokul talebeleri beni anlayamıyor. Günlük 5 tekil hiti olan siteleri ile ahkam kesiyorlar :)

he he diyip geciyorum sen haklisin..ama simdiye kadar senin gibi mantiksiz konusan adamida gormedim desteksiz atiyorsun surekli..

O

oldtrafford

Misafir
Onursql,

Sen hayat bilgisi dizisini izlerken biz forum kurup, adminlik yapıyorduk, desteksiz atan sensin. Bana adam gibi site gösteremiyorsan, adam ol da gel derim sana sadece...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben diyorumki yeni bir başlık açalım orda kavga edelim :) konuşmakla olmuyor çoğu şey denemek görmek ögrenmek gerek dün yahoo.com ve msn.com vardı şimdi google.com var yarın başkası çıkacak ortaya bölünücek parçalanıcak.

gazzin.com şu an iyiyse bundan yararlanıcaksın.Bir süre sonra işine gelmiyorsa kapatıcaksın diğer firmaya geçiceksin.Bu kadar tartışmaya atışmaya gerek yok bence

Yine tekrar edeyim yeni bir başlık açalım "gazzin.com kavga" diye kavgamızı orda edelim :) herkes için daha iyi olur yoksa başlık kilitlenicek başka başlık açmam gerekicek :p

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
Onursql,

Sen hayat bilgisi dizisini izlerken biz forum kurup, adminlik yapıyorduk, desteksiz atan sensin. Bana adam gibi site gösteremiyorsan, adam ol da gel derim sana sadece...

beni tanimadan kesinlikle boyle laflar sarfetme ben sitemi sana söylemek zorunda degilim...

O

oldtrafford

Misafir
OsmanAtabey,

Bazıları körü körüne gazzin.com u övüyor, adam gibi site gösterin diyorum, denemeden konuşma deniyor, ben de denedim diyorum kötü oluyorum...

Gazzin.com un iyi olduğuna inanıyorsunuz da neden kötü olduğuna inanmıyorsunuz. İyi diyenlerin hiç birisi bi referans gösteremedi. Ben de site adresi vermiyorum, e şimdi ne olacak?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aklindan zorun mu var senin..bana 20. güne girerken %100 uptime veren bir yere , burasi cok kotu berbat bir yer buradan almayin dememi bekliyorsan..o zaman dusunmeye baslarim..ne kadar zeki oldugunu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi