İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şu 1 ay deneme işi nasıl oluyor ben başvurdum hata verdi sitede yazan koduda girdim, deneme olarak kullanan varsa yazsın lütfen...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deneme olarak kasıt şu . kayıt yaptırıyorsun ve 1 ay sonra para ödüyorsun. Sana 1 ay jest yapıyorlar yani.

Bu arada şimdi başvurdum WorldCard dan Sanal Kart çıkarttım Pack1 i seçtim deneme için ihtiyaca göre artırırız sanırım. Onay maili gelcekmiş yakında hadi bakalık bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete. Ne yapacam ne edicem bilmiyorum ama kurcalıyım biraz :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya giriş yaptımda bu sayfalar sadece info. Tekrar bir onay falan mı gerekiyor? Site tanımlamak için Cpanel den bahsediyordunuz. Nerede benim panelim :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hayır bir ay sonra odemiyorsun, sadece kredi kartı bilgilerini alıyor ama bu onay için sanırım bir ödeme vs. almıyorlar. 1 ay deniyorsun. sipariş verirken coupon bölümüne gazzincom yazacaksın ve sadece linux serverde 1 ay deneme süresi var, windowsta deneme kuponu çalışmıyor. deneme hesabı açmak içinde kredi kartı bilgisi alıyor ama herhangi bir tahsilat gerçekleşmiyor sadece verify amaçlı bu kredi kartı.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide kullanan arkadaşlargünlük kaç hite dayanacak siteleri çok yavaş açılıyor.mp3 yuklesek dayanırmıki... imhost gibi olmasın ?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
windows'ta deneme hesabı yok, ayrıca server theplanette yani mp3 ve absürt yüklersen sitenin kapanması çok uzun sürmez. theplanet üzerindeki mp3 sitelerini [email protected] adresine bildirdiğinizde 30 ila 50 dk arasında sitenin suspensed olduğunu görürsünüz. mp3 ve absürtçulara yaramaz yani.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazzzin kadar taş düşsün herkezin kafasına:)
yeter yav ehe

turk sitesi olsa telefon yazmasa inler ortalik bu adam taklaci x y z, al amcamda da yok telefon, dedicated almis satior usul usul

bu işlerin genel kuralı "dene ve gör"

:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini ordan register etmedim ve henüz yönlendirmedim. Canlı canlı chat yaptık gecenin bi saati. Mail gelmemiş tekrar yolladı Eric sağolsun. Birde iyi günler diyo bu saatte :p

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e maerikaka ortalama 7 saat farkda :9 normal bu ehe
ip/whm dene sende:)

umarım bekledigin kaliteyi yakalarsın
hadin hayırlısı:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın kardeş.

Osmanatabey ve OnurSQL msn kullanıyorsanız adreslerinizi verirmisiniz. Zırt pırt soru sorup forumu şişirmek istemiyorum. MSN den yardımcı olursanız sevinirim.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herkes gazzin.com'cu oldu inşallah toplu bir patlama durumu olmaz :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
olan bizim 13.95'e olur, olacaksa hemen olsun :I

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi