İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Editor' Alıntı:
Hep Beraber Gazzinzede Olmayalim Arkadaşlar :) Olursak Toplu Katliam Olur Bakin.

editor o kadar da karamsar bakma ucuz ve kaliteli olan yer göçer diye bir kural yok bence .....
yabancı host piyasasını türk host piyasası ile karıştırınca hep ayını yanılgıya düşebiliriz ;)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teneke' Alıntı:
pekı hızlımı arkadaşlar sizce

kendi sitesi temasından yavaş açılıyor onda sorun codelarda ama referanslarını mail ile sor istersen baya hızlı açılıyor ( zaten referansları gizli ) ve sunucuları theplanetten bu da serverlarının kalitesini zaten ifade etmeye yetiyor ;)

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows reseller alan bir arkadaş varsa bana msn verebilirmi biraz konuşmak istiyorumda

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teneke' Alıntı:
windows reseller alan bir arkadaş varsa bana msn verebilirmi biraz konuşmak istiyorumda

dostum walla ben linux reseller aldım windows konusunda bişi diyemiyecem

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
windows reseller alan biri alarak şunu söyleyeyim , kötü hatta berbat bile denilebilir, süper yavaş ve site açılmıyor çoğu zaman.
unix reseller iyi.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bir de resellerzoom.com var (linux) fiyatları bunun gibi ve onun sunucuları da The Planet Texas Dallas ta, nasıldır dersiniz?

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoomdan ben sabah saat 4 te 1. planı satın aldım hala aktif olmadı anlaşılan dandik...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende windows helm kullanıyorum. Dün 404 veriyordu bugün unspecified database error. Kafayı yiecem artık bıktım hosting dertlerinden.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra senin de mi host resellerzoomdan?

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa hala açılmadı mı hesabın? Açılınca haber ver, iyi bir yerse ben de alıcam.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazzin'de üye olan birine sormak istiyorum:
yeni domainler kayıt edersen sözkonusu yeni domain için domaiin sahibi hakkında bilgilere girebiliyormusunuz? (Yoksa sipariş ettiğiniz isimlerle mi tüm yeni domainler kayıt ediliyor?)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazzin helm kullanıyorum. Şu an yine 404 veriyor zaten Database hatası veriyordu şimdi hiç açılmıyor. 30 gün para iade garantisini deniycem :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
trextra' Alıntı:
Gazzin helm kullanıyorum. Şu an yine 404 veriyor zaten Database hatası veriyordu şimdi hiç açılmıyor. 30 gün para iade garantisini deniycem :)

şu an gazzin.com da host aldıysan hangi siten orada barınıyor acaba ?

bende aldım ama lünux kullanıyorum ama herhangi bir sorun görmedim ve gayette memnunumm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi