İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SempatiX

Misafir
Bende şimdi deneme amaçlı bir tane aldım bakalım... Gerçi makinam var ama bu ucuz geldi bana :) bir kaçınıda buraya atarız sitelerin :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bugün mü yavaşlık var tek gazzinde mi var yoksa genel bi yavaşlık mı var? gazzinden ben bugün aldım hostu acaip yavaş açılıyo ya sitelerim niye ki?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben gazzin'den windows reseller almış biri ve forumun modu olarak söyleyebilirim ki gazzin.com'un windows reseller'i berbat, ve unix'de deneme hesabı olan biri olarak diyebilirim mi, mp3 vs. atmayacaksanız yani depo değilde hosting olarak kullanacaksanız gazzin'i tercih etmeyin. ek olarak windows sunucular theplanet'te değil farklı biryerde.
teknik destekteki william'ın söylediğine göre win sunucuların bulunduğu yer ile türkiye arasında teknik bir sorun var.

yani özetle DENEDİM; BEĞENMEDİM. pahalı filan yaşasın vargonen.

En son ek olarak;

Bu konudaki yazar arkadaşlara uyarım lütfen kişisel çekişmeye dönüştürmeyelim, isteyen alır dener, ama lütfen düşüncelerimiz uymuyor diye birbirimize hakaret etmeyelim.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vargonen'i hosting kalitesi için söyledim, çok kaliteli bir yer keşke biraz ucuz olsa.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie,

şahsen herkesin düşüncesine saygılıyım ama denemeyenler konuşuyor ona kızıyorum sadece..ben unix serverlarına wget ile film çekiyorum..şimdiye kadar birşey demediler inş. demezler...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vargonen de abim çalışıyordu.. bilenler bilir binanı kapısı bile kaliteyi gösteriyor :D Ama pahalı tabi....

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldım

arkadaşlar gazzin.com dan host aldım bakalım hesabım ne zaman açılır acaba mail felan gelmedi kayıt bitincede bu yazı çıktı.
Cpanel Resellers Accounts

Order Results

This order has been detected to be fraudulant. An error report has been sent to the Administrator with your contact information. If you feel this is in error, please contact support for more information. Thank you.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldığımda 10 dakika içinde hesap açıldı şoke olmuştum :)
en hızlı hosting açılması bence godaddyde bir sn bile beklemiyorsun. :p

Welcome serdar gungor!

////////~~~~~~~~~~[ DETAILS ]~~~~~~~~~~/////////

Your Package: Plan 2
Accounts Included: Not limited by number of resold accounts.

This account is installed on mod_cpanel8

////////~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~/////////

The next areas describe how to access your WHM and cPanel.

Please print this email for your records.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
arkadaşlar gazzin.com dan host aldım bakalım hesabım ne zaman açılır acaba mail felan gelmedi kayıt bitincede bu yazı çıktı.
Cpanel Resellers Accounts

Order Results

This order has been detected to be fraudulant. An error report has been sent to the Administrator with your contact information. If you feel this is in error, please contact support for more information. Thank you.

Editor bu mesajda kısaca diyor ki:

Siparişini sahte olarak belirlemişler. Tam olarak çeviremiyorum yani hileli. Bir hata raporu yöneticiye gönderilmiş. Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsan destek bölümü ile iletişime geçecekmişsin daha fazla bilgi için.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk ederim şimdi aldım ama oradaki özelliklerde cpaneldeki özellikler birtbirini tutmuyor..
Domain name xxxx.com
Hosting package Plan1
Subdomains 0 / unlimited
Parked Domains 1 / 5
Addon Domains 0 / 5
MySQL Databases 0 / unlimited
Disk usage 0.00 / 500.00 MB
SQL Disk usage 0.00 MB
Disk space available 500.00 MB
Bandwidth usage (current month) 0.00 / 25000 MB
Email Accounts 0 / unlimited
Email forwarders: 0 / unlimited
Autoresponders: 0 / unlimited
Email filters 0 / unlimited
Mailing Lists 0 / unlimited
FTP accounts 0 / unlimited

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kayıt ettiğin domain 'e belli bir alanı ayırıyor kalan alanı diğer host edeceğin domainler için kullanıyorsun.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
verdiği alanı sen kullandıkça arttırıyor diye biliyorum ben,

ek olarak geri ödemeleri sorunlu geri ödeme yaptıklarını söylediler ama para gelmedi, çokta sağlam değil açıkcası.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Gazzin.com Ucuz + Hızlı + Kaliteli + Süper Teknik Destek

Gazzin den reseller almayanlar sonradan niye almadık diye üzülmesin :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
osman örnegin 3 domaini ekledik hepsi bir klasorun içine yönleniyor hepsinin klasorleri ayrı olmuyormu

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Editor ne yapmak istediğini anlamadım fazla ayrıntılar hakkında pek bilgim yok kurcalamadım o kadar.

Ben domainleri eklerken şunları yapıyorum

* www.domain.com:2086 dan webhost manager a giriyorum
* web alanı ve diğer özellikleri ayarlıyorum ve domaini ekliyorum cpanel i kuruyorum
* Domainimin bulunduğu yerdeki namerseverları değiştiriyorum.

Mesela subdomain oluşturmayı veya parked domains gibi özelliklerin bulunduğu ayarları hiç bilmiyorum çünkü işime yaramıyor benim :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
son kez söylüyorum lunixta www.gazzin.com tercih ederek ucuz güvenilir ve kaliteli host hizmeti alabilceğiniz bir sisteme dahil olmuş olursunuz ama pahalı bir şey düşünüyorsasanız www.hostdime.com dan vazgemeyin derim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alca' Alıntı:
son kez söylüyorum lunixta www.gazzin.com tercih ederek ucuz güvenilir ve kaliteli host hizmeti alabilceğiniz bir sisteme dahil olmuş olursunuz ama pahalı bir şey düşünüyorsasanız www.hostdime.com dan vazgemeyin derim
News

09.25.2002
Welcome to our new website. How do you like it?

Son haber 2002 de alınmış. Ne yapmalı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi