İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gecce.org reklam verecek ilgilenenler baksin lutfen

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar site icin reklam verecegiz , gunluk hiti yuksek olan arkadaslar bana buradan yada ozel mesajdan ulassin lutfen

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozel mesajlari aliyorum mutlaka degerlendirip geri donecegim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
F

futbol-tr

Misafir
sitede ünlülerin fotoğrafları var fotoğraflar gerçekten çok kaliteli ve haliyle boyutlarıda çok yüksek arkadaş host sağlayıcısının kaldıramayacağını düşünmüş ve free resim upload edilen yabancı bir siteye upload etmiş resimlerini

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitelerinizin iyinet.com veya zirve100.com daki isimlerini yazarsaniz bir kac gun takip edip karar verecegiz (en az 2 siteye 1 ay reklam dusunuyoruz ) bu mesajimi buraya yorum yazmayip direk ozelime mesaj yazanlarda degerlendirsin lutfen

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla türk sayac sitelerinin istatistik bilgilerine güvenilerek iş yapılmaz...

F

futbol-tr

Misafir
ben de önceden webservis e bakıyordum ama o da bu aralar sapıttı..

bu arada dostum öm gönderdik ama cevap yok

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
futbol-tr' Alıntı:
ben de önceden webservis e bakıyordum ama o da bu aralar sapıttı..

bu arada dostum öm gönderdik ama cevap yok

mesajini aldim arkadasim , bir cok ozel mesaj geldi bunlari degerlendirip karar verecegiz.

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ozel mesajlariniz icin tesekkur ederiz ancak malum bugunlerde cok yogunuz bir fuar bitiyor digeri basliyor pazar gunu motor fuari bitiyor takip eden gunlerde reklam isini sonuclandiracagiz.

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar kusura bakmayin gercekten bu siralar bayagi yogunluk vardi reklam isini aksattik.

son durum soyle

gecce.org olarak tekil hiti gunluk 3000 uzerinde olan 2 degisik sitede reklam verecegiz , reklam seklimiz ana sayfadan direk popup olacak banner falan koymayacagiz ayrica sitelerin gercekten bu kadar hit aldigini ispatlayacak sekilde bize raporda sunmaniz gerekiyor. bu kriterlere uyan arkadaslar bilgilerini lutfen bana ozel mesaj ile gecsinler eger istediginiz fiyat uygun olursa reklama engec 1 hafta icinde basliyacagiz , reklami baslangicta 1 hatfa olarak deneme amacli verecegiz eger iyi sonuc alirsak 3 yada 6 aylik periodlarla anlasma yapacagiz.

Saygilar

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
twt' Alıntı:
arkadaslar kusura bakmayin gercekten bu siralar bayagi yogunluk vardi reklam isini aksattik.

son durum soyle

gecce.org olarak tekil hiti gunluk 3000 uzerinde olan 2 degisik sitede reklam verecegiz , reklam seklimiz ana sayfadan direk popup olacak banner falan koymayacagiz ayrica sitelerin gercekten bu kadar hit aldigini ispatlayacak sekilde bize raporda sunmaniz gerekiyor. bu kriterlere uyan arkadaslar bilgilerini lutfen bana ozel mesaj ile gecsinler eger istediginiz fiyat uygun olursa reklama engec 1 hafta icinde basliyacagiz , reklami baslangicta 1 hatfa olarak deneme amacli verecegiz eger iyi sonuc alirsak 3 yada 6 aylik periodlarla anlasma yapacagiz.

Saygilar

sanirim 3000 tekil fazla geldi bu konuda basvuru olmadida ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5