İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gezclub.com.tr den ödeme aldım..

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test ödemesi nedemek, ben dört haftadır sorunsuz alıyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
troy' Alıntı:
test ödemesi nedemek, ben dört haftadır sorunsuz alıyorum.

ya demek istediğim fazla reklam yapmadan banner koydum limite ulaştım benim için hiç para almadıgım sitede ilk para site test tir yanai güvenirlirlik acısından diger ay liti yükselticem.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım, gezclub hile yapmadıkça iyidir, ödemeler cuma ertesi hafta ilk üç gün kesin yatar.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her hafta 30 ytl yi geçince cuma günü hesap kesiyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben ödeme almadan fazla reklam yapmak istemedim ama ilk ödemeyi aldım artık reklamı artırcam.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya istatistikleri gecmi guncellenior banamı oyle geldi ? 3000 hit tek tık yok mumkun değil :D o tatil bannerı su sıcakta nasıl tıklanmaz.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistikler eşzamanlı güncelleniyor,

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya tıklama oluyorda satış olmuyor neden acaba internet üzerinden rezarvasyon yapmaktan korkuyorlarmı yoksa pahalımı geliyor acaba. Hiç satış yapan varmı arkadaşlar.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gore o siteden satis yapilabilmesi icin sitenin 5000+ hit bunun yaninda da yas ortalamasi yuksek olmasi gerekir.. onun disinda girenler inceleme ve meraklarindan dolayi giriyorlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5