İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.hadipaylas.com SatıLık

TequiLea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:www.hadipaylas.com
İstenen minimum fiyat:400ytl
Domain kayıt tarihi:31-May-2008 Bitis Tarihi: 31-May-2009
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

Satma nedeni :ACİL ihtiyacdan
PR değeri varsa linki :Yok
Alexa sıralaması linki :--
Satış sonlanma tarihi :--

İletişim mSn: [email protected]

erhangulsum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainin 400 ytl yapan nedir?

ne hiti var ne alexa siralamasi...

en fazla 15e satarsin bence ruya gorme de uzulme sonradan

TequiLea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes Domain'in Elinde kalmıs değilim Ve Zorlada Satmıorum ßuraya iLan verdım Yorum Yapasın Post kasasın Diyede ßu konuyu acmadım... Lütfen Domain hakkında YORUM yapmayın Domain elimde kalmısda Deıl.B]

erhangulsum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes Domain'in Elinde kalmıs değilim Ve Zorlada Satmıorum ßuraya iLan verdım Yorum Yapasın Post kasasın Diyede ßu konuyu acmadım... Lütfen Domain hakkında YORUM yapmayın Domain elimde kalmısda Deıl.B]

post kassam ne olur kasmasam ne olur? mesajim 10 gozukse ne olur 9999999999 gozukse ne olur? sacmalama yani

insan gibi soyledim, alici bulamazsin satmaya ihtiyacin varsa fiyati dusur diye. dogru soyleyen 9 koyden kovulurmus, nasil istiyorsan oyle sat. ama daha cok beklersin...

hayirli satislar

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım arkadaş domain piyasasında yeni,

400 ytl ye biz neler alıyoruz.

şu saatte 400 ytl verecek olsam, üstüne bi 400 daha ekleyim lll.com alırdım. hiç değilse değeri olurdu.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım arkadaş domain piyasasında yeni,

400 ytl ye biz neler alıyoruz.

şu saatte 400 ytl verecek olsam, üstüne bi 400 daha ekleyim lll.com alırdım. hiç değilse değeri olurdu.

arkadaşa haksızlık etmişsiniz istediği fiyata satabilir arkadaşlar karışamazsınız kurallara göre yasak. ayrıca arkadaşa yenisin diyorsunuz ama siz sanırım daha yenisiniz 400 ytl üzerine 400 ytl daha koyup LLL.COM alabiliyorsanız lütfen 100 adet bana alır mısınız 800ytl*100= 80.ooo ytl anında yatıracağım hesabınıza bu kadar para peşin ödeyebilirim şüpheniz olmasın ;)

A

a.ışık

Misafir
o kadar para etmez o domain ne domain yaşı var nede biyerde indexlenmiş..
sadece domaini almış ve satıyor arkadaş! :D sadece domaini reg fiyatına satabilir.. :)

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar adam ıstedıgı fıyatı yazmıs satabılır,satamaz ayrı mesele ısteyen alır adam kımseyı zorlamıyo kı

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaş istediği fiyata satabilir bencede..Kaldı ki arkadaş bu domain ne kadar eder diye bir başlık açmamış, domainini satılığa çıkarmış.Fiyatı yüksek bulduysan alırsın yada almazsın...Buna satışı baltalamak derler, bu forumda bir çok kişinin karşı çıktığı fakat önüne geçemediği bir durum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi