İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.hostdime.com hakkında Yorumlar

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şahsen ben gazzin.com dan lunix reseller kullanmaktayım ve bugün 27. gündeyim ama bir sorun görmedim ama
Gerçekten kendi serverlarına sahip olan hem Dedicated Servers satışı yapan yapan hemde normal host paketleri ile RESELLER hosting satışı yapan www.hostdime.com hakkında yorumlar yapmak istiyorum....

Kendi serverları olduğundan site açılma gibi hızları gerçekten çok hızlı ama bu bir değer değildir bence...
Türkiyeden bazı host siteleri bu firmadan Dedicated Servers veya reseller alıp host satış yapan bazı arkadaşlarım tarafından çok tavsiye ettiklerini söyleyebilirim ve istek olursa www.hostdime.com bu firmanın suncularında barının siteleri yazabilirim
Normal cpanel tarzı host satışları gerçekten uygun fiyatlar olmasına rağmen Dedicated Servers ve RESELLER hosting satışı YABANCI Host piyasasına göre hem ucuz hem pahalı diyebiliriz ama bence normal......

2001 yılından beri host işinde olduklarını kendin kanaatimle söyleyebilirim ve kendi serverları olduğudan sorun oluşma olasılı az gibi düşünüyorum...
Asklında Kalıcı ve yabancı bir firması ile çalışmak istediğimden dolayı ve hitli yüksek siteler barındaracağım için sorun çıkma olasılı en olan bir firma ile çalışmak daha cazip gelebilir diye düşünüyorum...
Hostdime.com dan WHM ve CPANEL'lerini denedim istediğim bazı özelliklerde var ama burada bazı uzman arkadaşlar tarafından bu konu hakkında yorumlarına göre alacağımı söylebilirim :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok mu hiç kullanan hostdime.com hakkında bilgisi olan ......
gerçekten araştırmama göre kendi serverlarına ve datacenterlarına sahip olan köklü bir firma ve 3 senden beri yabancı host piyasasındalar...:)

R

rhifat

Misafir
doğrudur ama bu işte en iyisi bence networksolutions.com dur en tanınmışı o sanırım

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı forumlarda okuduğuma göre 2004 yazında çok fazla sorun yaşamış müşterileri. Serverın 30 saat down olduğunu yazmışlar. Fakat teknik destekleri iyiymiş. Yeni yazılan bir görüş bulamadım hepsi de 2004 yılına ait.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni yazılan görüşleri de buldum. Tavsiye eden de var etmeyen de var. Yine teknik desteklerinin iyi olduğu hakkında yorumlar var. Hostdime ile Surpasshostingin aynı kişiye ait olduğunu söylemişler ve surpass hakkında genelde hep kötü yorumlar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5