İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.hyip2cash.com - toplamda 150$ kazandım

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

round 1inde 2 günde 150$ kazandım. round 2 es geçildi bugun round 3 açılmış. ve round 3 ile birlikte paypal kabul ediyorlar.

Paypal kabul etmesi baya bi avantaj oldu benim için. Hiç değilse bi işe yarıycak şimdi o paypallar..

Round 1deki oranlar günde %180 e kadar vuruyordu şimdi düşürmüşler oranları. Parasını kaybedende görmedim. Sitedeki Live support linkide bana ayrıca bir güven verdi bu round 3te. Goldtalk ve MMG de baya iyi şeyler bulabilirsiniz bunlar hakkında. Adminlerinden Kate gerçekten hoş bir bayan PM den biraz sulandımda pek bi soylu kendisi :p

Bol kazançlar

Kullanmak istiyenler refferansım " djkickass " ;
istemiyenler direk;
HYiP2CASH

Z

Zion

Misafir
Bi kadın daha vardı öyle. Çekici, alımlı v.s. Sanırım 10 küsür site açmıştır hyip üzerine. Bi süre ödeyip sonra kayboluyordu her seferinde. Sakın bu da o olmasın?
:)
Çekici derken, ceplerimizdekileri çekmesin...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanmıyorum ben 1 aya yakın bu insanlarla gerek pm gerek icq gereksede live supporttan yokluyorum güvenilir mi diye. hem adam hem kadın brokermış paraları borsada değerlendiriyormuş. Round 1 de girenden cok cıkan olduğuna şahit oldum + kimse parasını kaybetmemiş. Yani burdan ben bu adamların gerçek konuştuğunu cıkartıyorum. Bide round 1 round 2 olaylarıda dizayn fln değiştirdiler sebibi o. ben koydum paramı :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 dp de cok guvenlırdı ama bırden ne olduysa oldu değilmi
peki sen hangi secenegi kullanıyorsun

Started: Mar 26, 2006Running days:18Total accounts:7Active accounts:2Total deposited:$ 7.00Total withdraw:$ 0.00Visitors online:12Members online:1Last update: Apr 13, 2006

bu nedır yaa daha uyesı yok bunun7 dolar deposit yatıyor ıcerde valla bascaktım 250 doları ıyıkı gordum :D

Z

Zion

Misafir
mk++' Alıntı:
12 dp de cok guvenlırdı ama bırden ne olduysa oldu değilmi

o çekici kadının 12 dp'nin de sahibi olduğu söyleniyordu :)
aynı kadın mıdır bilemiyorum tabi ama artık işin içinde bir kadın görünce bir kaç adım geriye atıyorum. tik oldu bende : o ))

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ayrıntıları bılmem:D ama bıze aldıgın paraların screenshot ını eklersen sevınırım

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldıklarının screen sat ını koyarmısın merak ettım

djkickass' Alıntı:
Selam,

round 1inde 2 günde 150$ kazandım. round 2 es geçildi bugun round 3 açılmış. ve round 3 ile birlikte paypal kabul ediyorlar.

Paypal kabul etmesi baya bi avantaj oldu benim için. Hiç değilse bi işe yarıycak şimdi o paypallar..

Round 1deki oranlar günde %180 e kadar vuruyordu şimdi düşürmüşler oranları. Parasını kaybedende görmedim. Sitedeki Live support linkide bana ayrıca bir güven verdi bu round 3te. Goldtalk ve MMG de baya iyi şeyler bulabilirsiniz bunlar hakkında. Adminlerinden Kate gerçekten hoş bir bayan PM den biraz sulandımda pek bi soylu kendisi :p

Bol kazançlar

istemiyenler direk;
HYiP2CASH

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eve gidince koyarımda nedir bu merak anlamadım neden yalan söliyim?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Started: Mar 26, 2006
Running days: 18
Total accounts: 8
Active accounts: 3
Total deposited: $ 8.00
Total withdraw: $ 0.00
Visitors online: 9
Members online: 0
Last update: Apr 13, 2006
bunlar yazıyor nasıl iş ?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöle göstericem

proof1pl.jpg

umarım tatmin olmussunuz.

ŞUANDA ROUND 3 OLDUĞU İÇİN STATSLAR SIFIR OFF 50 KERE SORMAYIN

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senınle ılgılı bı sorunum yok ama sıte cok yenı uye sayısına ıcındekı paralara bakınca bi garip oldu ok dir bi inceleyelım

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi round 3 1 kere cok fene ddos yedi siteleri. ikincisinde dizaynı beğenmediler bu 3. son 2 gün önce acıldı. Suanda bakarsan baya para koymaya başladılar forumlarından bi oku istersen

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ödeme neden bu kadar uzun sürdü senin ödenmen ne kadar sürdü.ben 1 gün oldu halen ödeme alamadım

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
djkickass' Alıntı:
Selam,

Bol kazançlar

istemiyenler direk;
HYiP2CASH
site ödeme yapmıyormuş neden buraya yazıp bizi tehlikeye attın ben 2 gün önce oldum hala ödeme bekliyorum sende buraya çıkıp rteklam ediyorsun ayıp ayıp

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin ödeme yapmadığı zaten belliydi cunku sıtede toplanan para var ama bı kurus dagıtılan yoktu

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bu şahısın o zaman bu hyip rus karısı hikaye.pezevenk adam böyle olur işte karı diyip bizi tehlikeye attı.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
round 3 te ne olucağını bilmiyordum ben önceki roundlarda para aldım sen doru konuş yada geldiğin yere geri git. benimde para orada yatıyor site kapanmadan endişelenmiycem.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bende bi 10$ atmistim siteye. sanirim iceride para toplanmasini bekliyorlar, ona gore odeme yapabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5