İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.idealpanel.com Hizmetleri

P

Pco

Misafir
100 MB web alanı
5 Gb band
50 pop3 E-mail
50 Sub-Domain
3 $

250 MB web alanı
15 Gb band
50 pop3 E-mail
50 Sub-Domain
5 $

500 MB web alanı
30 Gb band
limitsiz pop3 E-mail
limitsiz Sub-Domain
8 $

1000 MB web alanı
70 Gb band
limitsiz pop3 E-mail
limitsiz Sub-Domain
12 $

2000 MB web alanı
150 Gb band
limitsiz pop3 E-mail
limitsiz Sub-Domain
20 $

5000 MB web alanı
500 Gb band
limitsiz pop3 E-mail
limitsiz Sub-Domain
40 $

Fiyatlarımız Aylık Olarak Nitelendirilmiştir.

Daha fazla bilgi için : http://www.idealpanel.com
Online msn
MSN: [email protected]

Not: Site tasarımı yeniledik.[ eksikliklerden Dolayı özür diliyoruz. Mp3 Adul vs.. Kabul edilir

M

mavidusler

Misafir
Dipnottaki yazı:
Bu Sitenin Tüm Hakları Idealpanel.com aitir.Yapımında Macromedia Dreamweaver , Flash , Fireworks , PS Teknolojisi Kullanılmıştır.

Ben bu sitenin yapımında kullanılan iki ayrı template'i numaralarıyla beraber söyleyebilirim :D

P

Pco

Misafir
diyarhost.com.tr , hostingim.org vss deki templatenin içindeki resimler hosuma giti ve bende sitemdeki bazı resimleri o templateden alarak yaptım.

Ama onemli olan ben o aldıgım resimleri yaparken hangi programları kullanarak yaptıgımdır.O programlar olmasaydı Siteyide Yapamazdım.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavidusler' Alıntı:
Dipnottaki yazı:
Bu Sitenin Tüm Hakları Idealpanel.com aitir.Yapımında Macromedia Dreamweaver , Flash , Fireworks , PS Teknolojisi Kullanılmıştır.

Ben bu sitenin yapımında kullanılan iki ayrı template'i numaralarıyla beraber söyleyebilirim :D

herkes bu kadar açıksözlü olmuyor ve kendine mal edebiliyor...

fiyatlar güzel, başarılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5