İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.ihs.com.tr Hakkında ??

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zamandır aktif olan bir hosting firması. bir hizmet alış verişim olmadı. onun için bişey diyemiyecem :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission,

Bir kaç senedir zaman zaman giriyorum sitelerine. Daha herhangi bir yerde haklarında kötüleyici bir yazı okumadım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uslanmaz' Alıntı:
Permission,

Bir kaç senedir zaman zaman giriyorum sitelerine. Daha herhangi bir yerde haklarında kötüleyici bir yazı okumadım.

bende duymadım bayadır uzun zamandır iş yapan bir firma ama yine orası ile çalışan kişilerinde fikrini almak isterdimde..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
Merhaba arkadaşalr http://www.ihs.com.tr sitesi ile çalışan varmı aranızda nasıl bir firma bazı konularda katımıdır yanai ve siteleri nasıl hızlımı + sorunalra nasıl müdehale ediyorlar teknik konuda?

Yorumalrınızı bekliyorum..

http://www.ihs.com.tr

bi ssl sertifikası almıştık, işlemler baya hızlı, destekte iyi gibi.

dynamicube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir ihs ile çalışıyorum.
ihs den önce 4 hosting değiştirdim. ihs öncesinde görmediğim rezalet kalmamıştı. Çalıştığım hostingçinin datacentera olan borcu yüzünden domainime el konulma mı dersiniz, müşterimin sitesinin hostingçi yüzünden kapanması, data kaybına uğraması, satılığa çıkarması vs. vs. Say say bitmez. ihs ile bu sorunlardan komple kurtuldum. Aralık 2007 den beri ihs ile çalışıyorum.

Bu vesile ile konuyu da hortlatmış olayım :p

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İhs güzeldir çalışın derim eğer düşünceniz varsa tereddüt etmeyin:) :)

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende yaklaşım 1 yıldır ihsliyim. şu ana kadar hiç bir problemlemle karşılaşmadım. sorulara hızlı cevap veriyorlar. tavsiye ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5