İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.KralFm.Org

SiyahiS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain İsmi : www.KralFm.Org
Domain Kayıt : isimtescil
Domain Kayıt Tarihi: 2013 ( ilk kayıt 2002 )
Expiration Date: 2014
Ban ve Telif Hakkı sorunu : Yok
Satışına engel herhangi bir hukuki sorunu : Yok
istenen fiyat : 1500 TL ( ciddi alıcılar ile pazarlık yapılır )
Domain Hakkında bilgi : KralFm.Org Radyo kurmayı düşünen arkadaşlar için ideal bir domain. İsminin jenerik oluşu ve herkesçe bilinen bir radyo ismi olması sizi ayrıcalıklı kılar çeşitli amaçlar için kullanılabilir.
iletisim skype : siyahhis
Telefon : 0554 476 44 58

SiyahiS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış güncel fiyat : 1000 TL düşürülmüştür. Com.tr , Com , Net uzantıları KralFm şirketine aittir. Neredeyse tüm uzantıları da doludur. Çeşitli amaçlarda kullanılabilecek bu domain iyi bir projeyle güzel işler başarabilir.

SiyahiS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain satışı teklif usulüne çevrilmiştir ilgilenen arkadaşlar forum ve skype üzerinden tekliflerini verebilir.

SiyahiS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domain jenerik mi?

jenerik = marka demektir bunu bilmediğinizi sanmıyorum.

KralFm Türkiyenin en çok dinlenen radyosudur radyo alanında markadır com.tr com ve net uzantıları kralfm in kendine aittir diğer tüm uzantılarıda doludur. Com net ile beraber en değerli uzantının org olduğunu biliyoruz. Benim Anlayışıma göre radyo alanında jenerik ( marka ) bir domaindir. Size göre değilse de bunu konu altında yazmazsanız sevinirim herkesin düşüncesi kendisini ilgilendirir satış ile alakası olmayan yorumlar yapmayin lütfen.

araba = jenerik
arabasitesi = jenerik değil

jenerik ve keyword domainin ne olduğunu biliyorum zannedersem herkeste biliyordur. İlgilnenler kendi değerlendirmesini yapip ona göre tekliflerini vereceklerdir. teşekkür ederim yinede açıklaman için ama satış ile alakası olmayan yorumlar yazılmasın lütfen.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
domain jenerik değil arkadaşım. projelik. taşıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5