İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.m4x.info Satılıktır

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi: www.m4x.info
İstenen minimum fiyat: 20 YTL
Domain kayıt tarihi: 26/12/2007
Banlı olduğu sponsor varmı: Yeni Kaydettim tam bilgi sahibi değilim diyebilirim
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yeni Kaydettim tam bilgi sahibi değilim diyebilirim
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: YOK

3 karakterli güzel bir isim olduğu için ve bir çok yerde yazım içerisinde 4 rakamının A harfi gibi kullanıldığını düşünerek, www.max.info ismine benzediği için kaydettim.

captain77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç hem info hemde anlamlı bişeymiş gibi gelmedi bana ne gibi bir projede kullanılabilirki neyse hayırlı satışlar...

captain77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahsen .info ile hayal kurmam :) eger bu işi ticaret için yapıyorsam fantazi olsun diye yapan için ayrı konu baltalanmasın tekrardan iyi satışlar :)

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neticede ücretsiz bir uzantı olmadığı için her türlü işinizde kullanabilirsiniz. Belki bir oyun projem var. Onun için süppper ötesi bir jenerik, akılda kalıcı, evrensel bir isim diye kullanabilirim. Hiç değilse, bütün benzerleri dolu ;) taklit olmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5