İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.misafir.net + vbulletin + seo + server devren satılıktır.

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www.misafir.net
Site için istenen fiyat : Teklif
Sitenin aylık getirisi: Belli değil
Sitenin açılış tarihi: 25.08.2003
Kategori, sitenin içeriği nedir: Board
Günlük hit sayısı, kaynak link: Şuan için ortalama 8k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 8/4
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: İstenirse server makina devredilir. Şuanki şirket ile çok uzun zamandır çalışıyorum en ufak problemim olmadı.
Banlı olduğu sponsor var mı: Bilmiyorum (Adsense banlı olabilir belki)
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet Vbulletin + Vbseo
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Vbulletin 3.8.4 Patch Level 2 de kalmışım lisanslı fakat upgrade yapılması gerekiyor. vbseo Eylül 2011 de kadar
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hiç bir problem sıkıntı yoktur.

Böyle bir domaini satma nedenim. artık web işlerinden sıkılmam zaman ayıramamam ve reklam sponsor işleri ile uğraşamadığım için gideride ağır gelmeye başladı forum db sinin sadece post tablosu 1,5 gb dır. Sitenin hitleri 25 k lara kadar çıktı ama bir virüs yedim google dan gelen tüm hitleri çektiler 300 500 e kadar düşmüştü biraz üzerine düşmeye başladım 8 k ortalama hit var şuan. Kısa zamanda 20 25 k lara çıkacaktır eminim.

Küçük bir istatistik vereyim.
Konular: 145,397, Mesajlar: 423,623, Üyeler: 419,503

Sormak istediğiniz soru varsa memnuniyetle cevaplayabilirim. Cazip bir teklif olursa satmayı düşünüyorum. Board kadrosuda aynı şekilde devam edebilir. Hepsi çok saygı değer insanlar güzel hoş bir forum ailesi

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklife açık arkadaşlar neden herkes aynı şeyi soruyor fiyatları bilmiyorum teklif cazip olursa vericem.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şimdi teklife açık dersen o zaman ben 20 tl teklif ediyorum uygun mu :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Oha :eek: daha dün foruma girmistim satar mi acaba diye dusunmustum, konuyu simdi gördüm :)

En azindan, teklif gelse bile EN AZ ne kadar teklif gelirse değerlendirmeyi dusunuyorsunuz? Bunu belirtseniz yeterli olur sanirim.

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski forumlardan biridir hem jenerik domain olması hemde pr ve hiti oldukça güzel hayırlı satışlar

ceranimo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşündüğün en son rakamı pm atarmısın mantıklı bişey olursa cidi alıcıyım

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan için bu satıştan vazgeçtim 5000 TL verildi şuana kadar ama hem domain yaşı hem jenerik olması PR değeri hemde okadar emeğin karşılığı olmadığı için askıya lmış bulunmaktayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5