İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.odeme.com.tr

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyenin ilk ve tek odeme sistemi

bu site hakkında bilğisi olan varmı güvenlimi ?
yada bunun gibi güvenli bir site varmı ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Once guvenli mi diye sormussun ondan sonra bunun gibi guvenli baska bir site varmi demissin? Simdi guvenli mi burasi guvenli degil mi?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun gibi bir site (credit card processing sitesi) ama güvenilir olan manasında demiştir :p

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9% komisyon (Aşırı yüksek!)..
Güvenlik olarak kredi kartını adamlara veriyosun ve sanal pos'undaki işlem miktarı kredi kartı limitini geçemiyor.. Örnegin kredi kartı limitin: 2000YTL ise 2000YTL'lik satış yapabiliyosun. :)

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca birçok belge istiyor. ben şahsen satış için başvurmuştum. utanmasalar 3 kuşak önceki dedenin kimlik fotokopisini isteyeceklerdi.
ayrıca arkadaşımın dediği gibi komisyon oranları aşırı yüksek. elde ettiğinin gelirin çoğu oraya gidiyor.

bence işe yaramaz. tecrübe ettiğim için biliyorum.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9% komisyon (Aşırı yüksek!)..
Güvenlik olarak kredi kartını adamlara veriyosun ve sanal pos'undaki işlem miktarı kredi kartı limitini geçemiyor.. Örnegin kredi kartı limitin: 2000YTL ise 2000YTL'lik satış yapabiliyosun. :)

Sanirim benim kacirdigim birsey, yada anlamadigim birsey var. Sanal pos makinesinden gececek para ile sahsin kendi kredi kartina ait limitin ne alakasi var?

Anlasilan bu sirket kendisini her sartta guvence altina almak icin kredi karti numarasini istiyor, muhtemelen sozlesmedede sorun cikarsa, kredi kartindan parayi cekecegiz yaziyordur.

Kimse yanlis anlamasin ama 9% komisyon oraniyla ve kredi karti limiti vakasiyla olu bir urun yaratmislar. Komisyon oranini bilemem ama bu kredi karti limiti yuzunden yayilmasi biraz zor.

Paypala Turkiyede alternatif olur mu diye dusundum. Su anda olamaz.

Cunku bu sirketin para kazanabilecegi online acik artirma islerinde yani gittigidiyor.com gibi sitelerde kullanilmasi imkansiz gibi. Zaten ack artirma siteleri is modelleri geregi online odeme islemlerini kendi kontrollerinde tutarak komisyonu goturmeye calisiyor. Hicbir kullanicinin su asamada guvendikleri sistemi birakip bu adamlarin sistemine gecmesi icin neden yok.

Ustune Turkiyede bankalar arasi EFT cayir cayir ucuza yapilabiliyor. Vatandas niye online odeme sistemi ile ugrassin?

Daha cok sirket kur(a)mayan, ama internet uzerinden birsey satmak isteyen kisiler tarafindan kullanilabilir. Ama vatandas alisveris sitesinden bu adamlarin sitesine yonlendirildiklerinde ulen adamlara bak, kredi karti isi icin bile baska siteyle anlasmislar diye dusunen yurdum insani alisverise devam eder mi?, kredi karti bilgilerini bu siteye girer mi? orasi tartisilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5