İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sevda.net

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O domain 5 yıl sonra teklif verenin verdigi teklifin en az 25 katı :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn verir misin domain hakkında bir kaç soru soracağım. özel mesaj atamıyorum

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Elinde 5 harfli Jenerik .Net bir domain var ve bunu
-Arkadaşlık sitesi yapımında kullanabilirsin..
-Sevda ile ilgili ünlülerin biografileri olabilir (kim ilgilenir bilemem)
-kara.sevda.net gibi bir kaç subdomain üretebilirsin
-Satabilirsin ama iyi düşünerek...

M

Merthan

Misafir
Domainin ederi daha fazla olabilir ama, satmak istersen 500 YTL verebilirim.

Domaine gelince, ya çiçek böcek (sevgi / aşk) sitesi yapılır ya da sohbet sitesi. Ortalık zaten arkadaşlık sitesi kaynıyor. Arkadaşlık sitesi yapacaksan, riski göze almalı ve yüksek oranda yatırım yapmalısın. Çok fazla emek ve çok fazla yatırım isteyen bir iş arkadaşlık sitesi. Açıkçası yalan yanlış bayan üye oluşturmazsan tutacağını da zannetmiyorum. Büyük arkadaşlık sitelerinin bir çoğu da bu yöntemi kullanıyor. Ya da daha önce kullanmışlardır.

Domain bende olursa ya da satın alırsam ne yaparım, koyarım köşede durur şimdilik. Ya da sohbet sitelerini hiç sevmediğim halde, sohbet sitesi yaparım.

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merthan, tsk ederim dusuncelerin icin 3500 ytl teklif aldim vermedim vermeyide dusunmuyorum arkadaslik sitesine gelincede bende karsiydim cok fazla var ortaliklarda yanliz herkez bu isim kesin tutacagini soyluyor e tabiki bunun icinde bayaga butce ayarlamak lazim..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merthan, tsk ederim dusuncelerin icin 3500 ytl teklif aldim vermedim vermeyide dusunmuyorum arkadaslik sitesine gelincede bende karsiydim cok fazla var ortaliklarda yanliz herkez bu isim kesin tutacagini soyluyor e tabiki bunun icinde bayaga butce ayarlamak lazim..

nasıl bir kişiliğe sahipsin anlamıyorum! madem satmıyacaksın domaini neden açık arttırmaya koyuyorsun? o domaine teklif verenler ne olacak? ama dur okkalı bir mail atalım da gittigidiyor sitesine ne kadar kullanıcı adın varsa iplerden bulup banlasınlar böylece bir daha satış yapman zorlaşsın...

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komiksin sen ya sen gecen ayda bu domain cok almak istedin ama vermiyorum okey:) git kime e-mail atiyorsan at

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş satmayacağı domaini sahte kullanıcı ile girip gittigidiyor.com sitesine ilan vermiştir ve birsürü kişinin teklif vermesine sebep olmuştur. ve utanmadan da burda satmayacağını yazmıştır. ben güzel bir teklif verecektim ve o sana teklif verenlerden çok daha iyi bir teklif ki o kadar paraya domain sattığını sanmıyorum, ama bu düzenbazlıktan sonra 10 ytl ye versen almam domaini bırak 10bin$ vermemi, neyse hayırlı düzenbazlıklar kolay gelsin... elbet birgün bir yerde bu kandırdığın insanlar çıkar karşına ;)

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadasim, senin paran benim domainimi almaya yetmez okey senden gelicek teklifte gelmesin cunku satmiyorum!!!

buda sana kapak olsun!!

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komiksin sen ya sen gecen ayda bu domain cok almak istedin ama vermiyorum okey:) git kime e-mail atiyorsan at

bak yalan yalan üstüne ben daha bugün gördüm GG de ilanı geçen ay nasıl seninle konuşmuş olabilirim :D neyse bu linkten arkadaşlar bakabilirler ilana http://urun.gittigidiyor.com/sevda-net_W0QQidZZ8732673 yazık bak hala millet alınacak umuduyla arttırmaya giriyor gece gece uykusuz kalıyorlar ama sen satmayacağın domaini asgarisiz ilana koyuyorsun....o kadar adamsın işte :) ee senin gibiler olacak ki dürüst ticaret yapanlar vazgeçilmez olsun demi? iyi ki varsın arkadaşım

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benle konusmadin oylemi oteki msnden? peki ispatlarsam ne olcak ozur dileyecenmi burda herkezin icinde?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş satmayacağı domaini sahte kullanıcı ile girip gittigidiyor.com sitesine ilan vermiştir ve birsürü kişinin teklif vermesine sebep olmuştur. ve utanmadan da burda satmayacağını yazmıştır. ben güzel bir teklif verecektim ve o sana teklif verenlerden çok daha iyi bir teklif ki o kadar paraya domain sattığını sanmıyorum, ama bu düzenbazlıktan sonra 10 ytl ye versen almam domaini bırak 10bin$ vermemi, neyse hayırlı düzenbazlıklar kolay gelsin... elbet birgün bir yerde bu kandırdığın insanlar çıkar karşına ;)
kandıran aslında kendini kandırıyodur. sen sakin ol eger arkadas böle bişey yaptıysa utanmalı ve bu forumdan bir an önce yol almalı diye düşünüyorum.
Manipülasyon & hileli satış işlemi yapıyor diye gg mesaj atarsanız uyenin satısı ve uyeligi sonlanır.
Manipülasyon & hileli işlemle bi yere gelinmez. sevda.net domaini artık 1 ytl bile vermem böle zihniyetinde bu domaini bi yere getirebilecegini sanmıyorum

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen neden satmıyacağın domaini arttırmaya koyuyorsun sadece ona cevap alacağım sonra konudan çıkacağım istediğini ıspatla istediğini yaz ama neyi ispatlarsan ispatla düzenbaz olduğun gerçeğini değiştirmeyecek yukarıda linki de verdim inanmayan arkadaşlar girip bakabilirler ki zaten fazla söylenecek birşey yok! sadece merak ettiğim neden bu düzenbazlık madem satmıyacan koyma arttırmaya bu kadar basit :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi