İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sevda.net

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehe bak iste kendin vermisin oteki msn adresini ordan az yalvarmadin bana sat die ki senin gibi kisiliksiz olsam loglarida atardim ama bana yakismaz neyse kapak olur sana ha sunuda bil omru billah bu domain senin olmicak senin paran bana gecmez seker cocuk :) neyse mod arkadaslar konuyu kapatirsa sevinirim coluk cocukla ugrasamicam iyi gecceler.

solarizx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whmdestek, ben zaten birdaha girmeyi dusunmuyorum banlasinlar np baksana birsey sorduk sormaz olaydim neyse

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar olaya tam vakıf olamadım. Burada bir açık arttırma mesajı açılmamış. Başka bir sitede problem varsa, bunu özel bir çatışmaya döndürmeyelim burada.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Açık artırma mesajı ilk mesajda ve başlıkta atılmamış ancak;
solarizx: 3. mesajda konu disi:) ne kadar verion
diyerek bir açık artırma benzeri soru sormuş, ve teklif istemiş
ilave olarak antitrust'ın belirttiği GG adresinde ise bu alanadının satılıyor olması da ayrı bir konu.
Konuyu kitlemek ve kişileri banlamak için yeterince sebep var ama farklı bir şekilde düşünüp bişey yapılmayabilir de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi