İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sevdayeri.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu saldırıyı yapan kişinin Guzel.Net isimli forum kullanıcısı olduğunu buldum arkadaşlar gerçekten yazık böyle kişileri bu forumda görmek istemem acıkcası.
Nasıl bir insandırki bi kızın gururuyla oynayabiliyor Bırakın Kızı Bir insanın gururuyla haysiyeti şerefiyle nasıl oynar?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet farkındayım ama kimse inanmıyacaktı kanıt istiyecekler kusura bakmayın.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanılmıyorsam Romantik baştanda onun olduğunu biliyor veya tahmin ediyordun önce buraya soru şeklinde yazdin sonra onun olduğunu açıkladın.
Suçlamayi direk yapabilirdin Ece'de biliyordurki kimin ona saldırdiğini Hergun sanalda bi sevgili değiştirilirse sonucu bu olmamasi gerekiyordu ama maalesef bazen katlanmak gerek bide insan gururuyla oynanmamak gerek.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır onun oldugunu bilmiyordum daha yeni ögrendim duman. vede bu şahısın sohbeti bizim serverdaymıs suan kanalını kapattım.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neden yapıyormus peki saldırıyır onuda öğrenebıldınmı?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saldırıyı neden yaptıgını neden ögreneyimki herşey apacık ortada?
şerefsiz insanlar bunlar!

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sene 98-2000'lere gelsem Ece hakkında çok şey yazarım ama aradan çok zaman geçmıs luzumsuz göruyorum Ece sutten çıkmıs ak kaşık değil.
GONLUNU eğlendirmek için aylık değiştirdiği sevgililer veya şöyle diyeyım bazi insanları korumak bazilarına iftira atip harcamasi gibi. Ultrairc Dönemlerıne değinmek istemıyorum.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ne olursa olsun tutup benim serverimda bu tur seylerle saldırı yapmasımı lazım?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Crack "salih" bakıyordu benim bildiğim kadariyla.
yönetim el değiştirdiyse bilemiyecem.
saldiriyi yapan eagles veya herkımse bunu doğru bulmuyorum yapılan hareket yanliş.
Ecede kendıne çeki duzen vermesi lazım yoksa daha çok böyle şeylerle karşilasacak.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duman' Alıntı:
Crack "salih" bakıyordu benim bildiğim kadariyla.
yönetim el değiştirdiyse bilemiyecem.
saldiriyi yapan eagles veya herkımse bunu doğru bulmuyorum yapılan hareket yanliş.
Ecede kendıne çeki duzen vermesi lazım yoksa daha çok böyle şeylerle karşilasacak.

salih suan askerde o veya ben fark etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5