İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sorf.org dan host alacaklar okusun Lütfen.!

R

Rieux

Misafir
Oncelikle ilk mesajımda böyle bi konu açmak üzücü ama bu arkadaşımız ile çalışmak isteyenleri uyarmak istedim.. Bi kaç ay once bu arkadasımızdan reseller aldım. Forumumu ve diğer hesaplarımı taşıdıktan sonra 1 aylık alacagı olan 25 YTL yi havale ettim fakat hemen akşamı sunucusunda benim forum yüzünden load sorunu yaşandıgındığını bunu çözmeye çalıştıgını çözüm bulunumadığı takdirde paramı iade edebileceğini söyledi. Bigun boyunca hesabım suspend lendi.. Fakat bi çözüm bulamadı forumum vbulletin di ve 3.6 versiyonunu yüklemiştim sorun mysql optimizasyonundan kaynaklanıyordu defalarca tekrarlamama ragmen aldırış etmedi ve forumumun sorunlu oldugunu ileri sürdü. Forumumu başka yere taşıdım ve orada sorunsuz çalıştı. Şuan forumumda tek bi sorun yoktur bilhost tan reseller edindim ve sorunsuz çalışıyor.. Bunu kendisine ilettim bana paramı en kısa süre içinde hesabıma yatıracagım sözünü vermesine ve 2 aydan fazla bir süre geçmesine ragmen param hesabıma yatmadı ve yatacağınıda düşünmüyorum.
En son konuşmamızda bana sekreterine talimat verdiğini ve gelen kredi kartı hesabına paranın yattıgını söyledi bende bunun üzerine hesabımı kontrol edip yatmadıgını kendisine bildirdim fakat herhangi bir tepki vermedi.
1 Aylık resseller parasına bile ki bu mebla 25 ytl lik gibi ufak bir mebla tenezzul eden bi insan sekreterime talimat verdim gibi cafcaflı sözcükler kullanmasını bilen fakat 25 YTL yi ödeyemeyen böyle sahtekarların gerçek yüzünü görmenizi ve bunlarla alışveriş yaparken dikkatlı olmanızı istedim.. Gerekli görüldüğü takdirde hesap özetimide buraya yansıtabilirim.. en son konuşma logları ve diğer bütün konuşulan konuşmalarıda ekleyebilirim hepsi mevcut bende..

En son konuşmamızın logları :

30.11.2006 14:07:59 ReaL- yQK - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! çağdaş merhaba

30.11.2006 14:08:08 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK merhabalar

30.11.2006 14:08:19 ReaL- yQK - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! nasılsın

30.11.2006 14:08:23 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK tesekkurler siz

30.11.2006 14:08:37 ReaL- yQK - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! iyiyim hamdolsun

30.11.2006 14:08:55 ReaL- yQK - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ya size yolladıgım parayı iade edecektiniz hesabımı kontrol etmedim ben yolladınız mı ?

30.11.2006 14:09:11 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK ben sekretere talimat vermistim , odemenin geldigi kredi kartina yatirilmasi icin.

30.11.2006 14:09:18 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK ondan sonrasini bilmiyorum

30.11.2006 14:09:23 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK extreinizi kontrol edip haber verirmisiniz.

30.11.2006 14:09:42 ReaL- yQK - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! tamam kontrol ederim extre geldiğinde tşk ederim iyi günler

30.11.2006 14:09:52 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ReaL- yQK rica ederim iyi gunler.

05.12.2006 12:48:44 ' ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! merhaba cagdar

05.12.2006 12:48:47 ' ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! cagdaş.

05.12.2006 12:49:05 - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ' ReaL merhabalar buyrun

05.12.2006 12:49:17 ' ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS / p4 3.06 HT 1GB RAM 80GB HDD 3MBİT HAT AYLİK : 130$ USTELİK YURTİCİ! ben dün hesap özetine baktım para yatmamış haber vereyim dedim.

09.12.2006 00:11:46 ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS /IRCD SUNUCUNUZ DDOS ATTACKLARDAN KAPANİYORMU? BİRDE BİZİ DENEYİN. cagdaş iyi akşamlar

09.12.2006 00:12:17 ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS /IRCD SUNUCUNUZ DDOS ATTACKLARDAN KAPANİYORMU? BİRDE BİZİ DENEYİN. daha once yazdıgım geldimi bilmiyorum ama para yatmamış hesaba yatırmayacaksan yatırmayacam de.. bende bakmıyım..

09.12.2006 00:45:22 ReaL - Cagdas / SORF INTERNATIONAL NETWORKS /IRCD SUNUCUNUZ DDOS ATTACKLARDAN KAPANİYORMU? BİRDE BİZİ DENEYİN. konuşma ßakalım cagdaş yollamada parayı siLiyorum seni haram oLsun karşılıgını alamadıgın parayada hele de ßu kadar düşük bi meblaya tenezzul ediosan.. iyi ki yıllık ödememişim ;)

Burada önemli olan giden 25 YTL değildir. Sadece düştüğüm durumdur...

Takdiri size kalmış...

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Beyefendinin 25 ytl ucret yatirdigi dogrudur , kendisine ucretini iade edecegimizi bize bir banka hesap numarasi vermesini , bizde kendilerine ait 1 hesap numarasi mevcut degildi , kendisi odemeyi kredi karti yapmisti dolayisi ile 3 kere bu talebimizi yenilesekde msn'de yada mail'de 1 cevap alamadik daha sonrada bize kredi karti ile odeme yaptigi kredi kartina 25 ytl gonderdik ve extrasini takip etmesini beyan ettim , eger ucret gelmediyse zaten bize geri donusu olmustur ve bir problem yasanmistir , lutfen ozel mesaj gondererek havale yapabilecegimiz mumkunse garanti bankasi olan 1 hesap numarasi veriniz.

R

Rieux

Misafir
Merhabalar ; Beyefendinin 25 ytl ucret yatirdigi dogrudur , kendisine ucretini iade edecegimizi bize bir banka hesap numarasi vermesini , bizde kendilerine ait 1 hesap numarasi mevcut degildi , kendisi odemeyi kredi karti yapmisti dolayisi ile 3 kere bu talebimizi yenilesekde msn'de yada mail'de 1 cevap alamadik daha sonrada bize kredi karti ile odeme yaptigi kredi kartina 25 ytl gonderdik ve extrasini takip etmesini beyan ettim , hal boyleyken bizden yada kendisinden kaynaklanan 1 aksamayi forumda ucretinin odenmedigini beyan ederek lanse etmesinide anlamis degilim , lutfen ozel mesaj gondererek havale yapabilecegimiz mumkunse garanti bankasi olan 1 hesap numarasi veriniz.

Bir insan bu kadar mı yalan söyler ? Bu kadar mı yalancı olur ? ne emaili sizden bir tane bile email almadım ! Msn den binlerce kez yazmama ragmen bi tane cevap alamadım ayrıca loglarda yukarıda mevcut gelen kredi kartına numarasına paranızın yatması yönünde sekreterime talimat verdim diyen kimdi acaba ! Bunlara da cevap verirmisiniz ???!

Cemoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çağdaş Beyle (sorf.org) daha önce çalıştım yüksek hitli bir forumum vardı hiç bir problem yaşamadık para konusunda da hiçbir problem yaşamadık iletişim eksikliğinden yahut yanlış anlamadan doğan bir problem olmuş olabilir içiniz rahat olsun

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyefendi ; Hatirlarsaniz reseller odemeniz kredi karti ile yapildi , geri iade isleminizi okeyledigimizde size msn'de bizde hesap numaraniz mevcut degil diye belirtmistim , msn'de surekli birsey yazip dusuyorsunuz aramizda iletisim olmuyordu , siz forumlara yazasiya kadar benim sizde telefon numaralarim mevcuttu arayabilirdiniz , kaldiki dekont'dan sizin kredi kartinizi bulduk isbankasi hesabimizdan eft talimati vermistik garanti bankasi krediler sube mudurlugu'ne yani kredi kartina yapilacak odemeler bu yol ile yapiliyor , ve ben size ondan dolayi extranizi takip edin bir problem olursa bana belirtin dedim , geldim belirttim diyorsunuz siz kendiniz gelip yazmissiniz benden 1 cevap bekledinizmi , yada o an makina basinda olup olmadigimi msn'nin askida kalip kalmadigi hakkinda bilginiz varmi ? , yada telefon acmayi denedinizmi , actiginizda size ucretinizi gondermeyecegimizmi dedik , lutfen mevzuyu karalamaya dondurmeden 1 garanti bankasi hesap numarasi verirseniz islemlerinizi tamamlayalim kredi karti olmasin lutfen.

R

Rieux

Misafir
Beyefendi ; Hatirlarsaniz reseller odemeniz kredi karti ile yapildi , geri iade isleminizi okeyledigimizde size msn'de bizde hesap numaraniz mevcut degil diye belirtmistim , msn'de surekli birsey yazip dusuyorsunuz aramizda iletisim olmuyordu , siz forumlara yazasiya kadar benim sizde telefon numaralarim mevcuttu arayabilirdiniz , kaldiki dekont'dan sizin kredi kartinizi bulduk isbankasi hesabimizdan eft talimati vermistik garanti bankasi krediler sube mudurlugu'ne yani kredi kartina yapilacak odemeler bu yol ile yapiliyor , ve ben size ondan dolayi extranizi takip edin bir problem olursa bana belirtin dedim , geldim belirttim diyorsunuz siz kendiniz gelip yazmissiniz benden 1 cevap bekledinizmi , yada o an makina basinda olup olmadigimi msn'nin askida kalip kalmadigi hakkinda bilginiz varmi ? , yada telefon acmayi denedinizmi , actiginizda size ucretinizi gondermeyecegimizmi dedik , lutfen mevzuyu karalamaya dondurmeden 1 garanti bankasi hesap numarasi verirseniz islemlerinizi tamamlayalim kredi karti olmasin lutfen.

pm atıldı... Amaç karalama değil ulaşıp parayı iade etmek isteyen her türlü ulaşır email filan almadım sizden bu bir.. konuyu uzatmak istemem pm ile bunları yazabilirdim ama madem buraya kadar geldi buraya yazmak daha mantıklı herkes görsün isterim.. Loglara bakarsanız tarihlerde mevcut size bana ulaşmadı dediğimde cevap gelmedi hemen ertesi günü silmedim sizi msn den aradan 1 hafta geçtikten sonra sildi günlerce online oldum zahmet edip yazmadınız.. Pc başında değildiniz madem geldikten sonra beni bulamasanız bile emaille ulaşabilirdiniz. Size ödemem olsa arka arkaya en az 10 tane emaile alacagıma adım gibi eminim ama söz konusu geri iade oldumu neden bu kadar hassas olmuyorsunuz ? Amaç para değil ortada karşılıgını alamadıgım bir durum söz konusu... Dediğim gibi loglar yukarıda lütfen tarihlerine bakın.. Yaptığınız bi hataydı kabullenmekte erdemdir.. Her insan hata yapar..
not : burayada taşımasaydım asla böyle ilgili ve alakalı olmayacaktınız umarım bundan sonra iadelerde veya bu gibi durumlarda daha hassas davranırsınız..

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin icin bu kadar hassas 1 durum soz konusu olsaydi internet ortaminda bize ulasmakdan ziyade canli olarak telefonda magduriyetinizi bildirebilirdiniz her saat her dakika msn'i takip edemiyoruz o sebebden size bir cok kez mail atmanizi soylemistim 1 kere attinizmi ? atmadiniz , buraya bu basligi actiginiz icin ucretiniz gonderiyor degiliz taniyan insanlar zaten yorumlarini esirgemiyorlar hic bir zaman haram parada gozumuz olmadi , konuya son postumdur iyi calismalar diliyorum isleminiz tamamlandiginda ozel mesaj ile bilgi verilecektir.

Saygilarimizla

R

Rieux

Misafir
Sizin icin bu kadar hassas 1 durum soz konusu olsaydi internet ortaminda bize ulasmakdan ziyade canli olarak telefonda magduriyetinizi bildirebilirdiniz her saat her dakika msn'i takip edemiyoruz o sebebden size bir cok kez mail atmanizi soylemistim 1 kere attinizmi ? atmadiniz , buraya bu basligi actiginiz icin ucretiniz gonderiyor degiliz taniyan insanlar zaten yorumlarini esirgemiyorlar hic bir zaman haram parada gozumuz olmadi , konuya son postumdur iyi calismalar diliyorum isleminiz tamamlandiginda ozel mesaj ile bilgi verilecektir.

Saygilarimizla

Bi çok kez email mi atın dediniz ? Logların yanında tarihler var 1 hafta boyunca yazmadınız msn den aldıgınız mesajlara karşılık olarak email atmalıydınız yanlış anlaşılmamak için onuda yapmadınız.. 1 hafta boyunce hep online idim bi kere yazmadınız ondan sonra silindiniz ilk mesajnınızda bana email ile ulaşıp bilgi istediğini söylemiştiniz gelmedi suan ki mesajınızda bunu doğruluyor zaten..

Nyse benimde son postum.. Bilgiler pm ile atıldı para hesaba yattıktan sonrada buraya parayı hesabıma yatırdıgınıza dair bi post atarım...

R

Rieux

Misafir
Burada pm at banka bilgileri ver yollarım demesi kolay ? Yolladık ya bilgileri başka bi bankaya online EFT Yapmak o kadar mı zor ya ! ? ! Sonra pm ile bayram nedeni iLe bankalar kapalı demekte cok kolay ! bugun mesai vardı neden yollamadın pek sayın muhterem ve dürüst insan ??? Arkadaşım bari burada dürüst ol evet yolladı dedin sonunuda getir ve param yok yollayamıyorum yada üstüne yattım paranın de ! Yada ne bileyim o devamlı talimatlar verdiğin sekreterenin parasını ödedim para kalmadı de :) Burada sahte kabadaylık yapma pm at yollarım vs vs gibisinden bir kez daha diyorum bu insanla çalışacak arkadaslara bir kez daha düşünün ! dikkatli olun..!

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İade isleminiz tamamlandi iyi calismalar.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorf.org hakkında bu tarz sadece benim açtıgım 2 başlık falan vardır diğer arkadaşları saymıyorum çalışacağınız insanlara kesinlikle dikkat edin ben zamanında uyarmıştım herkesi.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sektorde hizmet vermekte 2.senemize girdik , bu gune kadar haram para firmamizdan iceri girmedi beyefendinin eft talimati dun verilmisti lakin garanti bankasi internet subeciliginde guvenlik olarak gunluk 1000 ytl islem limiti kullaniyoruz dolayisi ile dun istanbulda calistigimiz verimerkezine yuklu 1 odeme gectik beyefendinin eft islemini tamamlayamadik islem limitimiz doldugu icin , bu gun sabah erken saatlerce islemini gerceklestirdik , bunda halan uzatilacak netur 1 durum vardir anlamis degilim , iyi calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5