İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sporvista.com SATLIKLIR...

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni işe başladığım icin elimde hali hazırda bulanan spor haberleri sitesi www.sporvista.com satlıktır. para işiyle uğraşmamak icin avea 250kontöre ve telsim 100 kontöre satlıktır, pazarlık yapılabilir belki. görüşmek isteyenler [email protected] saygılarımla

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6-7 forumda reklamı var ve toplistlere kayıtlı. gogle reklamından aylık en az 55 dolar kazandım şimdiye kadar. ama işe başladığım icin haber eklem cıkarma zor. zor da değil imkansız. ilgilenirsen...

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde arkadaşlar ilgilenecebilecekseniz alımı düşünün. cünkü haber siteleri biliyorsunuz 15 dk boş bırakmaya gelmiyor.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
STATSTKLER
15 kategori altnda, toplam 86 haber bulunmaktadr.

Bu haberler toplam 350 defa okunmu ve 1 yorum yazlmtr.

Bunlar gerçeği yansıtıyor mu ?

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım işe gireli uzun zaman olduğu icin hic ilgilenemedim. onun icin dedimya ilgilenebilecekler teklif yapsın diye. daha fazlaydı haber ve yorum sayısı fakat adminden temizledim. birazilgilenirken iş olayı gercekleşti. yorumun icin tşk ler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5