İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.superbulmaca.com tüm script ve domainleri ile satılık

bertug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.superbulmaca.com domainimizi içinde bulunan tüm scriptler ve veritabanı ile birlikte satıyoruz. Belirlediğimiz minimum satış fiyatı 18 milyar. Satmakta yardımcı olabilecek arkadaşlara %5 komisyon vereceğiz.

Sistemimizde şu anda iki kare bulmaca, bir kelime avı, bir puzzle olmak üzere 4 tür bulmaca var. Ayrıca iki seneden daha uzun süredir devam eden bir bilgi yarışmamız bulunmakta (yaklaşık 7000 soru var). Bunlar dışında kullanıcıların kendi hazırlayabildikleri kelime avı ve e-kartlar ile fıkra, e-kart, forum (yarışma ile bütünleşik), tavsiye ve iletişim gibi scriptlerde bulunmakta. Sitemizde phpadsnews banner yönetim programı çalışmakta (bize ait olmayan tek php scripti). Bulmacaları hazırlamak için crossword compiler adlı programı kullanıyoruz. (http://www.crossword-compiler.com). Kelime avı hazırlamak için kendi hazırladığımız, üye kelime avında olana benzer bir sistemimiz var.

Sitenin tüm içeriğini kontrol edebildiğimiz bir kontrol panelide bulunmakta (bulmacalar, yarışma, forum, ekart, fıkra). Bu bölümden, tüm üyeler listelenebiliyor, silinebiliyor, email gönderilebiliyor (tek tek yada tümüne). Üyeler arasında arama yapılabiliyor.

Sitemiz 2001 Kasım ayından beri aktif durumda. Üye sayısı 70.000 den fazla. Günlük tekil hitimiz hafta içi 1700 ile 2000 arasında değişiyor. Bu rakam hafta sonları 1000 civarında (bu rakamlar yarışmamızın açık olduğu zamanlar için geçerli) (http://www.superbulmaca.com/priv_stats). Kullanıcı profilimiz özellikle hafta içi iş saatlerinde girildiği düşünülecek olursa genel olarak çalışan ve durumu iyi bir kesimden oluşmakta. Üyeler arasında yaptığımız profil anketi sonuçları için : http://www.superbulmaca.com/prsonuc.php

R

Radyoblue

Misafir
Bence domain cok güzel ve icindeki herseyle beraber vericem diyor,bir yigin üyesi de var,ama ama ama..cok para,bunu ancak bir firma alabilirki türkiye de böyle bir ise atilim yapacak firma sayisi da cok az..

Domain bence 1000-2000 $
Script : 2000 $

Total= Maksimum 4000 $ bence Türkiye icin fiyati.

Kizmayin ,darilmayin saygilar...

bertug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kızılacak darılacak bir yan yok.
Reklamdan para getirmesede, referans olarak iş getiriyor site. Bu yüzden elden çıkartacaksak değecek bir rakama çıkartmak gerektiğini düşünüyoruz.
18 ideal dediğimiz fiyat. Belki biraz daha az olabilir. Burada firmalar ile ilişkisi olanlar var ise satmamıza yardımcı olanlar çıkabilir diye düşündük. Tabi kaça satılırsa o kadar bize yardımcı olan kişiyede yarayacak.
İrtibatınız varsa ve bir yoklama yaparsanız (böyle birşey var, kaç verirsin gibisinden) seviniriz.

R

Radyoblue

Misafir
Bnei aman yanlis anlamayin,ben kimsenin az kazanmasini istemem,sayin Shadow un da bir daomini vardi netarsic sdanirim,onun icin tanidigim gercekten önemli bir kac yere sormustum,domain cok süper dediler ancak suan bir proje yok,sizin icinde sorarim ve INSALLAH YALANIM YOKTUR BU KONUDA,olursa hic bir yüzde filan istemem,buradaki bütün webmaster arkadaslara igne ucu kadar yardimim dokunursa en mutlu insan ben olurum...Sizin domaininizi de soracagim.Olursa zaten sizinle direk irtibata gecerler,öyle cok samimiyetim yok ,zaten olamazda en azinda saolsunlar selamimi aliyorlar.

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5