İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.THEIRAQ.net

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.THEIRAQ.net

Tekliflerinizi bekliyorum. PR0 TEKİL 1 ÇOĞUL 1 (o da ben) :D

com'u doluydu alamadım. Boş ta olsaydı onu da alacaktım.

F

fenerli

Misafir
bir gün film ismi olabilir hatta bu film oscar bile alabilir, abd nin vietnamdan özür dileyen filmleri varya bu da ıraktan özür dileyen bir film olabilir (domainin değerini yükselttim artık komisyonumu verirsin :) )

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Canın sağolsun. Sana mahçubuz zaten.

Bu arada domain gerçekten hoşuma gitti. Hazır ırak ta yapılanma sürecine girmişken iyi prim yapar gibime geliyor.

Ayrıca Pana Film'e mail attım bakalım ne cevap gelecek. Gittigidiyor'a koydum bir tane bile teklif gelmedi daha. :D

F

fenerli

Misafir
rpg tarzı siteler arası savaş oyunu yapılabilir :)

forusa.net - theiraq.net
(satılıktır)

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php yada asp bilgim çok az olduğu için böyle bir proje biraz zor gibi görünüyor. En iyisi mi ben satayım bu domaini...

www.THEIRAQ.net

Bu arada sizce ne kadar eder bu domain.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim site gittigidiyor'da 0.10 ytl teklif almış. :D Şükür ki asgari fiyat koyduk. :D

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arttırımları 0,10 Ytl şeklinde ise, oldu olacak bende arttırayım :p
0,20 Ytl gibi :)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu domaın cok para eder cunku kurtlar vadısının cınema fılmının adını kacmaz bence

N

n0kta

Misafir
ekonomik sıkıntılarım olmasa alabilirdim. Kafamda çok güzel projeler var. mesela buna bi iraq-amerika savaşının frp si iyi giderdi...

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur da ben yine de satma taraftarıyım. Yarın SEDO ya koyacağım. Bakalım çıkacakmı alıcısı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5