İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.theplanet.com - yorumlar ?

R

rhifat

Misafir
kardeş ben bulup kuralım derken lisans numarasından bahsetmiştim serveri yeni aldığımızda da serverin içinde tek dosya vardı oda cpanel setup gibi bişeydi ben ondan bahsettim tar.gz olarak dediğim örnek maksatlı ben kurdum dedimmi kurmaya çalıştım dedim yanlış anlayıp konuyu çarpıtma

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birincisi Cpanel Lisansi windows lisansi gibi degildir. Ana IP nize gore belirlenir ve bir Cpanel lisansini baska bir sunucuda kullanma sansiniz yoktur. Ikincisi kurdugun cumleleri tekrardan okumani tavsiye ederim . Konu daha fazla dagilmasin istersen.

Iyi calismalar

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.remotemach.com hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ?
hostbuldaki yorumlar iyi. dünde telefonda konuştum 20 dk kadar. iyi gibi geldi. son kez size sorayım dedim. sunucu 1 den alıcagım. new jerseydeki 159.99 dolarlık olandan.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
artık sen de al sunucunu yaw :D 3-4 kere alacam dedin sürekli karar değiştiriyirosun :D :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylasalim.Com' Alıntı:
www.remotemach.com hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ?
hostbuldaki yorumlar iyi. dünde telefonda konuştum 20 dk kadar. iyi gibi geldi. son kez size sorayım dedim. sunucu 1 den alıcagım. new jerseydeki 159.99 dolarlık olandan.

bu arada 10 mbps çıkışı varmış makinaların...bence işini görmez...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en iyisi bence the planet çocuk uygun-değilsu ve serial hariç herşeye izin var pahalı olmasına karşın en iyi hizmeti verdiklerini de söleyebilirim.ayrıca sattıkları serverların özellikleri genelde yüksek oluyor ve 100 mbps bağlantıya sahip oluyorlar buda size 10 000 gb band getirir buda bir downlaod sitesi için yeter artar hatta sınırra gelseniz bu durumu bağlantınız dahilinde aşabiliriz .

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webhostingtalk forumalrını takip et..
theplanet ın çok güzel kampanyaları oluyor arada sırada
mesela rami 1 yerine 2 gb veriolar arada..
ya da 80 harddisk yerine 2x80 yepıolar..
arada paneller bedava oluo..

takip et derim ben

M

murme

Misafir
türklere güvenme sakat cıkabilir firma degilse fature kesemiosa güvenmicen

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
murme' Alıntı:
türklere güvenme sakat cıkabilir firma degilse fature kesemiosa güvenmicen

turklere guvenme , falan ne oluyoruz ya bu isi yapip dogru duzgun para kazanan adamlarda var...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ama sonuçtada birçok türk yabancılardan alıyor üzerine biraz fiyat farkı koyup buralarda pazarlıyor benc en iyisi yabanacılardan almak ilk tercihim herzaman theplanet pahalı olabilir ama tam hizmet onu belirteyim sonra ev1server veya fdc gelir :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alca' Alıntı:
ama sonuçtada birçok türk yabancılardan alıyor üzerine biraz fiyat farkı koyup buralarda pazarlıyor benc en iyisi yabanacılardan almak ilk tercihim herzaman theplanet pahalı olabilir ama tam hizmet onu belirteyim sonra ev1server veya fdc gelir :D

alca ,

ben 2 hafta önce dedicated almak istedigimde alamadim..theplanet'dan nedeni ise turklere satmiyorlar..git reseller'larimizdan al dediler..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OnurSqL' Alıntı:
alca ,

ben 2 hafta önce dedicated almak istedigimde alamadim..theplanet'dan nedeni ise turklere satmiyorlar..git reseller'larimizdan al dediler..

ben verdiği hizmet ve sunucularının kalitesi bakımından theplanet'in en iyi olduğunu savundum :cool:

yoksa türklere satmamalarının bin bir türlü nedenleri olabilir ama oda galiba bizim ayıbımız.

O

oldtrafford

Misafir
tabiki bizim ayıbımız,
adamlar bizden çektikleri kadar kimseden çekmediler...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oldtrafford' Alıntı:
tabiki bizim ayıbımız,
adamlar bizden çektikleri kadar kimseden çekmediler...

ama şunuda belirteyim uzun zaman önce alınmış veya yakın tarihlerde almış bazı türklerden kiraladıkları serverlarda dürüst olanlarla hala çalışıyorlar veya onların referansları türklere server satıyorlar ama genelde Türkiye'den kimseye vermiyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5