İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Www.TsubasaFan.Com Sitesi Satılıktır

DjFirtina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Www.TsubasaFan.Com Hostingi,Domaini,Site Tasarımı ve 1200 Kişilik Facebook Sayfası(150 Bölüm Ekli) ile Birlikte 100 TL ye Satılıktır...

834_Ads_z.jpg

konsept34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Küçükken izlerdim çok eski anılar:) inşallah istediğini bulursun hocam

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yeni şeylere odaklan ben10 gibi o bizim zamanımızda kaldı =)

DjFirtina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yokya ben10 tutmaz kardeşim o kimki onun sitesini yapım tsubasa tutmasada ben yine onu yaparım ben10 kadar daha küçük karakterlerle işim olmaz...

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yokya ben10 tutmaz kardeşim o kimki onun sitesini yapım tsubasa tutmasada ben yine onu yaparım ben10 kadar daha küçük karakterlerle işim olmaz...

millet onun hastası tv de bile yok tsubasa kim gelirki sitesine bizim zamanımızda vazgeçilmezdi

DjFirtina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet onun hastası tv de bile yok tsubasa kim gelirki sitesine bizim zamanımızda vazgeçilmezdi

işte bende ozamanlarda vazgeçilmez olanlar için bu siteyi açtım yeni nesil için değil yeni nesil ne anlar tsubasadan hem bence tsubasa ile ben10 nu bile kıyaslamak bence baya bi hata olur...

ceranimo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben10 la tsubasa kıyaslanırmı allah aşkına yapmayın :) tabi tsubasa

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bizim Jenerasyon bu cizgi film yuzunden hala kafasi allak bullak ya :D adam topa bir vuruyordu. bir hafta sonu geciyordu. Kalan yerden devam ediyordu. o rovesatalar yokmu azmi kafamizi kirdik :D

Asagi mahallenin cocuklarindan Dayak yiyorduk Sonra meshur woltran vardi woltran woltran diyorduk birsey olmuyordu.. yine dayak yiyorduk :ıslık:

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Susam sokağını hiçbir şeye değişmem :)
Ha bir de Tom & Jerry :D

DjFirtina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim Jenerasyon bu cizgi film yuzunden hala kafasi allak bullak ya :D adam topa bir vuruyordu. bir hafta sonu geciyordu. Kalan yerden devam ediyordu. o rovesatalar yokmu azmi kafamizi kirdik :D

Asagi mahallenin cocuklarindan Dayak yiyorduk Sonra meshur woltran vardi woltran woltran diyorduk birsey olmuyordu.. yine dayak yiyorduk :ıslık:

:D:alkış:

Susam sokağını hiçbir şeye değişmem :)
Ha bir de Tom & Jerry :D

zaten onlar bi başka onlara laf yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5