İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.ttidc.gov.tr Türk Telekom

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ttnetin datacenteridir. Ama ADSL de bile bize bu kadar sorun yasatan TTnet e ne kadar guvenebiliriz ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öle diyorsunzu bu konuda direk para kazanackalrı için bence ilgi gösterirler adsl cok sorun olunca sıkıldıalr bunda fazla sorun olamz sanırım baktıalr bu işte iyi para var bizd egirelimd edielr ellerinde hizmet var P:

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salla gitsin emmi ttneti fiyatlara baksana :) turkler nerede başarılı olduki bgurada başarılı olacak ? birde kdv leri ekledilermi tam kazık yani......... pes abi bu devlete pessssssssssssssssssssssssssssssssss herşey çok kötü

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen dert etme onalr bulur o fiyata müşteri P: cok kişi var devlet kazansın diye kazık yemeye deger derP:

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru valla kazık yiyecek çok turkiyede...

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
salla gitsin emmi ttneti fiyatlara baksana :) turkler nerede başarılı olduki bgurada başarılı olacak ? birde kdv leri ekledilermi tam kazık yani......... pes abi bu devlete pessssssssssssssssssssssssssssssssss herşey çok kötü

turkler nerede başarılı olduki bgurada başarılı olacak ?

dostum yanlış düşünüyorsun türkler çoğu yerde başarılıdır..
bi telkom sökterinde türktelekom başarsızı diye tüm türkleri başarısız olarak nitelendirme.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başarıları görüyoruz dürüst insanlara sözüm yok bu arada.... ben genelleme konuştum..gerçekten övülecek insanlar var ama genellemeye bakarsak sonuç üzücü osmanlı torunları bu hallere düşecek adammıydı....................

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Türkiye'de hosting'i savunurdum, TTnet'te çalışan bi arkadaş edindikten sonra 20 yıllık alt yapıyla haraket ettiğimizi öğrenince ve daha bir çok şey öğrenince bu işin Türkiye'de yaş olduğuna karar verdim; üzülerek..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
katılmamak zor bizim alt yapımız ile hızlı internet yapamadılarki hosting yapsınalr yani sanmıyorum fiyatlarda ineceklerini bunalr bence kurumsal iş yapacaklar yani sabancı gibi bu tür firmalara öncülük yapacaklar ufak kişielrde o firmalara yönlendirecekler ama sanmıyorum tutucagını ama tutarsa cok iyi olur tükiye acısından sevinirim ..

ttnet özelleştirilirse belki o zmana bu hizmet artar.. hadi bakalım ttnet bu iştende anlının akkı ile cık bakalaım.. bizerin yüzünü kara cıkart..

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Salaklar bildiğiniz büyük datacenterlar bile altyapılarını Türk Telekom bağlantısıyla kuruyorlar.Başka bağlantı yok.Superonline desen onunda TT çıkışı mutlaka vardır.Türkiye içinde TT altyapısı kullanmayan bir datacenter söyleyin ?

TTİDC gayet iyi ve güvenilir.Bir ara sitem ordaydı kazık yemeye değdi desteği gayet iyi siteler gayet hızlI

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5