İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.Turkey.la açıkarttırma--> 1$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

nomak78

Misafir
başlangıç fiyatı 1$
minimum arttırım 2$
açıkarttırma bitiş tarihi: 25 şubat 2006
hemen al fiyatı: 100$(hemen al fiyatı açıkarttırma 60$'ı geçene kadar geçerlidir)

ödeme şekli: sadece paypal

www.turkey.la

bilgi: .la domain sıfırdan alış fiyatı: 40$
domainin alındığı yer: www.idotz.net
devir şekli: control paneli verilecek

N

nomak78

Misafir
.LA is the new domain name for Los Angeles, Louisiana and Latin America! Any business, organization, or individual interested in taking advantage of this vast marketing opportunity can now easily register this specific domain! A .LA Web Address lets people know not just who you are, but where you are! Get the domain name for Los Angeles, Louisiana or Latin America!

http://www.idotz.net/domains.html

G

Geveze.at

Misafir
sedo da sat burada hic ugrasma eminim 100$ dan fazla veren cikacaktir

N

nomak78

Misafir
biliyorum. çıkar orda ama ben bu domain bir Türke gitsin istiyorum.

ilgilenemediğim bir domain. işte görür. biri Turkey's hotels sitesi filan yapıp ekmek kazansın diye satıyorum.

Zaten o yüzden ederinden az istiyorum dikkat edersen.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Geveze.at' Alıntı:
sedo da sat burada hic ugrasma eminim 100$ dan fazla veren cikacaktir

Bu tur mesajlari neden atiyorsunuz anlamiyorum, birakin once bir satis sonlansin. Eger satis olmazsa, tavsiyenizi ozaman iletin.
Bu tur mesajlar ile hem konuyu dagitiyorsunuz hem de satisa mudahale ediyorsunuz.
Eminim mesaj sahibi bunu dusunmustur, ancak sitenin ilgili kitlesi burada diye satisi burada baslatmistir.

G

Geveze.at

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Bu tur mesajlari neden atiyorsunuz anlamiyorum, birakin once bir satis sonlansin. Eger satis olmazsa, tavsiyenizi ozaman iletin.
Bu tur mesajlar ile hem konuyu dagitiyorsunuz hem de satisa mudahale ediyorsunuz.
Eminim mesaj sahibi bunu dusunmustur, ancak sitenin ilgili kitlesi burada diye satisi burada baslatmistir.
Böylelikle arkadasa domainin degerini bildirdim. Cok gecmeyecek bu baslik altinda da konuyla bagdasmayan mesajlar türeyecek. Bunu defalarca gördük ve bu konuda Iyinet yönetimi aciz kaldi.
Arkadasin simdiden böyle sacma sapan postlara maruz kalmamasi icin önceden bilgilendirdim. Gerisi ona kalmis.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Geveze.at' Alıntı:
Böylelikle arkadasa domainin degerini bildirdim. Cok gecmeyecek bu baslik altinda da konuyla bagdasmayan mesajlar türeyecek. Bunu defalarca gördük ve bu konuda Iyinet yönetimi aciz kaldi.
Arkadasin simdiden böyle sacma sapan postlara maruz kalmamasi icin önceden bilgilendirdim. Gerisi ona kalmis.

Tum yonetim ekibiyle elimizden geldigince sacma sapan mesajlar ile konulara mudahale edilmesini onlemeye calisiyoruz.
Sizlerin yardimi ile istenilen seviyeyi yakalayacagimiza eminim.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
22 Usd Bu Aksamlik Bu Kadar Yarina Kadar 100 Veren Cikmas Herhalde...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5