İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.Turkey.la açıkarttırma--> 1$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
51$ - - - -

Not: son teklifin altinda teklif verenelerin mesajlari silinmektedir.

N

nomak78

Misafir
önceki hemen al fiyatı 60$' ı arttırımlar geçtiği için geçerliliğini yitirmiştir.

ikinci hemen al fiyatı: 180$

bu hemen al fiyatıda arttırımlar 100$'ı geçene kadar geçerlidir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
nomak78' Alıntı:
önceki hemen al fiyatı 60$' ı arttırımlar geçtiği için geçerliliğini yitirmiştir.

ikinci hemen al fiyatı: 180$

bu hemen al fiyatıda arttırımlar 100$'ı geçene kadar geçerlidir.

Bilginize, ebay'de hemen al fiyati, ilk bid yapilir yapilmaz gecersiz hale gelir.

N

nomak78

Misafir
isterseniz onu kaldırayım. ben yardımcı olmak için ikinci bir hemen al koydum. alıcıların hoşuna gitmezse bu kaldırmak sorun olmaz benim için. bu ikinci üçüncü hemen al fiyatı, bizim texlinbid.com da uyguladığımız bir yöntemdi.ve küçük küçük arttırma yerine anında hesabın kapanmasını sağlamanın önemli olduğunu vurgulamak içindir. bu arttırım yapan kişilerin, arttırmayıp son anı bekleyenlere bir avantaj sağlaması içindir veya daha doğru bir ifadeyle öylece beklemenin bir avantaj olmadığını göstermek için.. ama dediğim gibi kaldırmakta sorun olmaz benim. mühim olan satılması, yöntem önemli değil benim için.

arttırım yapmış arkadaşlardan bir kişi bile kaldırılmasını talep ederse, ikinci hemen al fiyatını kaldırırım.

N

nomak78

Misafir
arkadaşlardan birinin talebi üzerine ikinci hemen al fiyatı devreden çıkarılmıştır.

kolay gelsin.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acik Artirmadan Cekiliyorum
Turkey Ile 9 Farkli Uzanti Bosta Duruyor.Onlardan Birisine Donuyorum
Iyi Kazanlar Dilerim Hayirli Aksamlar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
nomak78' Alıntı:
arkadaşlardan birinin talebi üzerine ikinci hemen al fiyatı devreden çıkarılmıştır.

kolay gelsin.

Bence sen 60$ i gecen ilk kisiye ver domaini.

N

nomak78

Misafir
sedoya parkettim.. doğrusu buydu. geveze.at haklıydı demekki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5