İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.turkiyeden.org Öneri

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar ,

Yeni bir domain aldım
www.turkiyeden.org

Bu domaini nasıl değerlendirelim önerisi olan arkadaşlar buraya yazarsalar çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Ekleme: Yokmu bi önerisi olan :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
almadan önce karar versen. Bu biraz şeye benzedi. Kompozisyonu yazmadan başlık atmak gibi.

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiyeden komik kareler, fotoğraflar, çiçekler, böcekler gibi şeylerde olabilir sanırım.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
almadan önce karar versen. Bu biraz şeye benzedi. Kompozisyonu yazmadan başlık atmak gibi.

Alakaya maydonoz olmasan ? Evet ben önce başlık atıyorum sonra başlıyorum . Herkes senin gibi olamıyo malesef . Gözünü açma vakti bak etrafına bitek se muhalefet herkes yardımcı oluyor. ;)

Ekleme:
yurt disinda yasayan biri olarak tavsiyem;
http://www.memlekettengelsin.com/ gibi yada http://www.yoreseltatlarimiz.com/
seklinde bir site yapilarak turkiye den yurt disina satis gibi bisey olabilir.
Kendin yapamazsan, bu tarz isler yapanlara satarsin domaini,saygilar...

İlgin için teşekkür ederim . Güzel bir fikire benziyor. Kendimizin yapamayacağı bir şey değil. :)

Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum muhalefet çıkartanada yardımcı olanada . :harika:

la rambla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ürünün bayiliğini alıp yurt dışına göndermek için iyi bir domain bence.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öneride bulunan arkadaşlara teşşekür ediyorum .

Ne gibi ürün bayilikleri olabilir . Türkiyede olupta yurt dışından olmayan bir şey kalmadı diye düşünüyorum :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
kodgeneretor kardeşlik. Konuuyu açtığında yardım istediğin kişilere özel mesaj mı atıyorsun ?
bu forumda uzun nickinle gölge eden sensin sanırım. Muhalefet olmadım. Yaptığın şeyin hangi mantığa siğdiğini merak ettim.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kodgeneretor kardeşlik. Konuuyu açtığında yardım istediğin kişilere özel mesaj mı atıyorsun ?
bu forumda uzun nickinle gölge eden sensin sanırım. Muhalefet olmadım. Yaptığın şeyin hangi mantığa siğdiğini merak ettim.

Evet bak sen diyorsun kimseyi çağırmadım ben yardım etmek fikir vermek isteyen geldi yardımını etti. Kimse senin gibi saçma saçma konuşmadı. Nickimin uzunluğuna gelince bırakta ona sen karar verme ! Karşına çıkan bir domaini almak için illa fikir sahibi olmaya gerek yok. Domain bir çok yere çekilebilecek bir domaindi bu yüzden sordum aklın fikri yoksa konuda baltamala attığın 800 posta yazık yarısı böyle demekki. Burada banada kendinede boşuna zaman kaybettiriyorsun. Bırak fikri olan fikir versin . Gece gece kimsenin huzuru kaçmasın .

@ata
Sağol kardeşim önerin için . Sakin olunacak bir durum yok ısrarla laf atmaya devam ediyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Sen kendini ne sanıyorsunda benimle böyle konuşyorsun. Benim postlarımın vebalini sen mi taşıyorsun ? 800 postun 6-7 tanesini sana harcadım ona yanıyorum. ben geyiğimi yerinde yaparım. Postlarımı saymıyorum sen siz senin gibiler değilim. Nickine karışmadık gölge lafına cevaben yazdım. Ben saçma saçma konuşmadım. Önce karar ver sonra ona göre domain al dedim ki herkes kimin haklı oldugunu biliyor. Fikir sahibi olmaya gerek yoksa ne diye açıyorsun bu konuyu ? Zaman kaybını sen yaşayarak yaşıyorsun bence.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sayın baYlACOSTE,

Size verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz. Sizin forumda olmadığınız süre içerisinde konu açmaya çalışırız . Siz şimdi rahatlıkla gidin geyiğinizi yapın .

Evet haklısın onun için sadece sen muhalefet oldun

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Afferim afferim iyi kendini böyle tatmin edebiliyorsan ben sana günde 5 10 post atarım tatmin olursun .

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
cidden atarmısın bunu benim için yaparmısın. Eğer beniim için post atarsan ve benim post kasmamağ yardımcığ olursan sana büssürü
+++++Reppppppp veririm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5