İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.turticaret.net

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu ne rezil bir firmadır . siteye yeni hiç ama hiç bir şey upload etmedim ama site çöktü. hem de hiç bir sebep yokken. verdiği hata veritabanına ulaşılamıyor

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun ayni sorun bende de vardi ama Turkticaret de degilim. Site once sql hatalari verdi sonrada server down oldu simdide sitenin nesi neresinde belli degil. Yedek sql yi yukluyorum yine ayni sorun olursa herseyi tekrar bastan yapmam gerekecek

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abisi turkticaretten bir şey almayın diyoruz halen alıyorsunuz.. böyle sorunlar normal.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi borusana veya sabancıtelekoma bizzat gidip server almak, Türkiye den olsun diyorsanız.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla editörün dediklerine katılıyorum.
2 seneden beri bağırıyoruz burdan, bedava host verseler kullanılmaz turkticaret.net

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi daha turticaret.net 'ten bi şey alırsam eşşekler kovalasın beni

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
trichnosis' Alıntı:
bi daha turticaret.net 'ten bi şey alırsam eşşekler kovalasın beni

Türkticaret'in kaliteli olduğuna inanan ve hosting=web alanı olduğuna inanan insanlara türkticaret'in güvenlik sorunlarıyla ilgili gösteriler yapmadan vazgeçtiği günleri göster yarabbim, amin! :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın arkadaşlar turkticaret heryerde reklam yapıyor millet bu reklamlra aldanıp oradan hostıng ve domain alıyor şu an hosbulda gidin turkticaret net ile yapılan yorumlara bakın hepsi olumlu ..ben oraya yazdım adamlar turkticaretten bana yapılan kazıgı anlqttım onaylamamışlar.herneyse lafın kısası bu üçünden uzak durun turkticaret.net liderhost.com anatoliahosting.com bunlardan neden alıyorsunuz bilmiyorum sizleri bu forumda onlardan daha guvenilir host satan arkadaşlar var onlardan alın.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
liderhost hakkındaki yorumlarına katılmıyorum.
2 senedir onlardan hizmet almaktayım ve çok da memnunum.

Bu mailler bana liderhost tarafından yollanmıştır.

----- Original Message ----- From: "" <*@hotmail.com>
To: <[email protected]>
Sent: Tuesday, April 05, 2005 12:44 AM
Subject: RE: İade

Sayın Yetkili,

Öncelikle hizmetlerinizdeki yüksek kaliteden dolayı sizlere teşekkür ederim. Aslında ben Lider1 reseller hosting hizmetini sadece kendi web sitelerim (12 adet) ve birkaç tanıdık firmaya hizmet vermek için almıştım. Ancak alım yaparken tamamen sizin sunduğunuz hizmetin ASP.NET uyumlu olduğunu da düşünerek yaptım. Fakat birkaç gün sonra sitenizdeki açıklamaları okuduktan ve kontrol paneldeki işlemleri görünce farkına vardım. Aldığım reseller pakette .NET uyumu yoktu.

Bu durumdan dolayı sizden özür dilerim. Sizden aldığım anlık destek (hem telefon hem mail), server'larınızın sorunsuz çalışması ve sıfır hata ile çalışmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Ancak en kısa zamanda .NET uyumlu server'larınızı da hizmete koyarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.

Şundan emin olun ki sizleri İstanbul'da arkadaşlarıma tavsiye ettim. Sanırım birkaçı şu anda hizmetlerinizden faydalanıyor. Çünkü Türkiye'deki belki hiçbir hosting sitesinde gece yarısına kadar hem telefonla hem de maille anında destek veren site yok. Sitesinde 0800'lü telefon numarası yazıp 7/24 logolu telefonda konuşan bir hatun resmi koyup non-stop online hizmet veriyormuş izlenimi yaratan bir çok site bence sizleri örnek almalı.

Şundan emin olun ki .NET destekli (windows 2000 & 2003 server) hosting planları yaparsanız çok daha fazla müşteri kazanırsınız. Bunun sebebi şu anda ASP ile hizmet veren hosting kuruluşlarından hizmet alan arkadaşlarımın serzenişleri ve sıkıntılarıdır.

İlginiz için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

-------------------------------------------------------------

From: <[email protected]>
Reply-To: <[email protected]>
To: "" <*@hotmail.com>
Subject: İade
Date: Mon, 4 Apr 2005 23:36:46 +0300

İyi akşamlar

Lider1 paketi için ödemiş olduğunuz 15 YTL banka hesap numaranıza iade edilmiştir. İade istemi nedeni hakkında bilgi verirseniz seviniriz. Bu herhangi bir neden sorgulamak değil sadece firmamız hakkındaki olumlu yada olumsuz görüşleri öğrenerek bu konuda olumlu gelişmeler yapmaktır.

Saygılarımız ile
LiderHost.Com.Tr

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sallama liderhost.com dan benim sevgilimsin.net vardı o domainim gitti oradan register etmiştim gunu dolmuş adamlar bir mail bile göndermedi.hostingdede surekli sitem görüntülenemiyordu .

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki bize yapılanlar tek sana yapılmıyor. ocak ayında neden bana düşecek domainlerim için mail geldi?

burası da hostbul dan alıntıdır.

LiderHost.Com.Tr Domain konusunda OnlineNIC ile çalışmaktadır. Onlinenic sistemine oto mail gönderme düzenlenmistir domain sürelerinin bitmesine 60-45-30-15 gün süreler ile sistem otomatik olarak mail göndermektedir. SEVGILIMSIN.NET domaini kayıt bilgileri alttadır
ICANN Registrar: DOMAIN CONTENDER, LLC
Created: 2004-05-11
Expires: 2005-05-11
Domain kaydınız Domain Contender isimli bir firmadan yapılmış. Yani LiderHost firmasının kayıt ettiği bir domain değildir. Kayıt etmediğimiz bir domainin bizim hatamızla düşmesi nasıl olur onu anlayamadık. Ayrıca dediğiniz domainin kayıt tarigi 11 Mayıs 2004 tür kayıt bitiş tarihi 11 Mayıs 2005'tir. Yani 11 aydır kayıtlı bir domainden söz etmektesiniz. Bu domain size ait ise ve LiderHost'un hatasından dolayı düştü ise 1 yıldır nerdesiniz? Diğer bir konu;
Serverlerimiz 1 defa heklendi defalarca değil. (26 Aralık 2002) Backup sistemimizden yedeklerimiz geri yüklendi. Bir Firmaya çamur atarken önce düşünün haklı konular bulunuz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende zamanında reseller hosting alıyordum..ertesi gün sabah girdiğimde index atmışlardı liderhost.com.tr'ye..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan söylüyorlar onların siteden kayıt ettim...o zamanlar acemiydim 2004 den önce almıştım

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
türkticaret için söyleyecem tek şey ismii gördüğümüz yerde ondan uzak durun ve ondan host satın almak veya domain alamayı düşünüyorsanız kaçın derim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5