İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.wideocu.com (Satılık)

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.wideocu.com
Günlük hit sayısı, kaynak link:http://extremetracking.com/open;sum?login=wideocu
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:herşey satılık
Hosting dahilmidir:3 aylık hediyemdir
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
İstenen minimum fiyat: 50 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Video Sitesi
Lisans bilgileri: asp ile yazdım ve tamamen bana aittir başka hiçbiryerde kesinlikle ve kesinlikle yoktur.
Lisans sonlanma zamanı: lisansı tamamen bana aittir
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır yok
Kaç kişiye satılacak : 10 kişiye satacağım

Satıcının eklemek istediği notlar:

googlede "video sitesi" ve "video merkezi" yazıldığında birinci sayfada gelmektedir. ve 1900 adet indexli sayfası vardır.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&rls=GGLJ,GGLJ:2006-43,GGLJ:en&q=video+merkezi&meta=

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=video+sitesi&meta=

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&rls=GGLJ,GGLJ:2006-43,GGLJ:en&q=site:www.wideocu.com&meta=

içinde youtubeden otomatik çeken script te mevcut. youtube kodalrı değiştirdi diyte duydum fakat deneyemedim.

üstte belirttiğim scriptle çektiğim videolar mevcuttur. şu anda sadece iki kategoride 15.000 den fazla video var fakat ilgilenemediğimden dolayı artık uğraşmıyorum.kendi databasemle uyumludur.

seo uyumludur. her videoya özel keyword hazırlama seçeneği sayesinde googlede indexlenen sayfalardan daha çok hit alırsınız.
en çok izlenen
en son eklenen
en çok puan alanlar
vitrin
kategoriler
arama
gibi ana menüleri var
yönetim modülünden toplist linki ekleme ve silme var .
normalde video izleten sitelerde "etkinleştirmek için üzerine tıklayınız" yazar fakat bu problemide aştım. bunun için birde js dosyası oluşturup derledim site ile birlikte bu js dosyasıda gelecek ve

flashlarıda kodlara kolayca entegre edecek ve "etkinleştirmek için üzerine tıklayınız" yazısını görmeden flashlarınızı sitenize ekleyebileceksiniz.
bütün sayfalarıda kullanıcıyı sıkmayan "sayfa yükleniyor" ekranı vardır. her sayfada 100 video var buda 100 resimin youtubeden çekilmesi demektir. bunun için kullanıcyı sıkmadan hoş bir

arayüzle "sayfa yükleniyor" ekranı hazırladım.
bu scripti alan arkadaşlara içinde yaklaşık 16.000 adet video olan üstteki alanlara sahp videoyuda vereceğim.(wideocu.com daki video databasesi)
tasarımı beğenmedim kendim yapcam diyen arkadaşlar içinde kolaylık var /sablon dizininin içinde enust.asp ve enalt.asp adında iki dosya var sadece bunlar değiştirildiğinde sitenin bütün tasarımı değişmiş oluyor.

domain isimtescil.net tedir.
3 ay host ücreti alınmayacaktır.

geçmiştede bu satış açılmışytı fakat. bir kaç problem nedeniyle tekrar satışa sunuyorum.. o zaman sadece youtubeden çeken scrpti ayrı satıyodum. şimdi ikisi bir arada aynı fiyat..

alacak olana şimdiden hayırlı olsun

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel script php olsa hiç beklemeden alırdım ama asp anlamıyorum..
iyi satışlar.

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60 ytl

database yapısı nedir ? sql yada access ?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at wideocu.com

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar;
reselleri aldığım firma biraz gevşek olduğu için bütün sitelerim çoğu zaman kapalı kalıyor. yani aldığınız hata sayfa ile değil resellerla alakalı.

sistem asp dir ve malesef access dir.

eğer daha yüksek bir teklif gelmezse yarın yani 14.03.2007 akşamı saat 21 itibari ile evermp3 arkadaşa verilecektir. hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.
saygı bizden.;)

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar satış sonlanmıştır.

evermp3 arkadaşa pm atıldı.

gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler..

yanlızca scripti satın almak isteyenler bana pm ile ulaşabilirler...

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
longg ve evermp3 arkadaşlar siteyi hiçbir şekilde almadılar ve beni fevkalade mağdur durumda bıraktılar.

ama programcım kardeşime siteyi ve scripti olduğu gibi devrettim. ve temiz bir alış veriş yaptık... kendisine teşekkür ediyorum.

longg ve evermp3 arkadaşlara ise itrade notu olarak eksi not verdim...
umarım bundan sonra almayacağı scripte veya domaine teklif vermezlerde başkalarını mağdur etmezler....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5