İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

xclix.net 10 reklam çıkıyor. Minimum ödeme 5 dolar

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir ptc sitesi konularda göremedim. Konu açayım dedim. Açılmışsa kusura bakmayın. Bu site Buxto gibi ptc sitesi. Minimum ödeme 5 dolar. alt üyeler 0.5 cent veriyor. Üye olmak isteyenler için

Refli

http://www.Xclix.net/

Refsiz

http://www.Xclix.net/

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alanları gördüm

Daha ödeme almadım. Yeni üye oldum alınca gösteririm. Ayrıca ödeme yapan sitelerde ilk 10 a giriyor. Araştırma yaptım alanlar var. ayrıca alertpaya ödeme yapıyorlar. Zaten ödeme yapmıyorlarsa niye üye olayım ki

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of ya valla sıkıldım arkdaşım olmıcak duaya amin demeyin emeğinizi boşa harçamayın.sende yaprın reklamını gidiceksin şimdi.kos koca webmaster formu biraz geliştirin kendinizi yaralı şeylerle uğraşın hiç olmazsa

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of ya valla sıkıldım arkdaşım olmıcak duaya amin demeyin emeğinizi boşa harçamayın.sende yaprın reklamını gidiceksin şimdi.kos koca webmaster formu biraz geliştirin kendinizi yaralı şeylerle uğraşın hiç olmazsa

Mesajlar yoruma açıktır.
Sen üye olma o zaman milletin umudu var benim gibi . Ufak çapta para kazanmak suçmu. Suçsa bu kadar insan boşamı kürek çekiyor. Bak bux to da üye sayısı 800000 üzerinde yarısını sanal sayarsak 400000 kişi internetin başına oturmuş ve almadıkları bir paranın muhasebesini mi yapıyor. Bilmiyorum artık. boyle 10 tane siteye üye ol 10 tane refin olsun bence kazanırsın gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi