İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

xihalife.com 'un sahibini tanıyan var mı?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu nasıl bir iştir yahu.
Adamlar girmiş kız arkadaşımın bilgileriyle (şehir,mail vsvs.) kendi sitelerine profil açmışlar. Birde onaylama maili göndermişler daha önceden üye oldunuz şimdide onaylayın gibi.

Ayıptır ya. Ayıp ayıp.

Tanıyan var mı bu kişileri? İki çift lafım var sadece.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bir an xi halife (11.halife) sandım, dedim noluyor

ilk okunuşta bende buna benzetmiştim. Artık site sahipleri üyelerin bilgilerini birbirine satıyorlar sanırım yada sitenin veri tabanını elegeçiren birisi site kuruyor bana da ara sıra buna benzer mailler geliyor bilmemne sitesine üyeliğinizi aktifleştirmediniz gibisinden mesaj yazıyorlar.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
ilk okunuşta bende buna benzetmiştim. Artık site sahipleri üyelerin bilgilerini birbirine satıyorlar sanırım yada sitenin veri tabanını elegeçiren birisi site kuruyor bana da ara sıra buna benzer mailler geliyor bilmemne sitesine üyeliğinizi aktifleştirmediniz gibisinden mesaj yazıyorlar.

Haklısın bana da geliyor ama anlayamadığım o maille hiçbiryere kayıt olmadık özel sitenin maili çünkü nerede görüpte nerede hafızaya alıpta kaydettiyse artık. Bulursam hesap soracağım sadece gerçekten çok yazık, hit uğruna böyle şeyler olmamalı.

Bir de şu kapat'ı tıkladıktan sonra kapatmayıp yeni bi sayfa açan siteler varya, onlara da yazık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi