İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

xkalp.com yorumlarınız lütfen

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Programa üye oldum
Bannerler güzel değil,bi kısmı web de hazır tasarımlardan,Üye sayılarının artması için güzel bannerler şart diyorum
Ödemeleri sorunsuz yapıyorlar mı?

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa aslında bende tam xkalp için bir yazı yazacaktım.Bannerler hiç ilgi çekici değil ve üyelik te sanki arkadaşlık sitesine üye olmuyorsun iş başvurusu yapıyorsun!Gereksiz ve uzun bir form.

Formun geri kalanı üye olunduktan sora devam ettirilebilir.Ben siteyi bir arkadaşıma önerdim formu doldururken sıkıldı ki bizden tıklayıp çok sıkılıp bırakan olmuştur.

Forumda site sahipleri var bildiğim kadarıyla ilgileniceklerdir sanırım:)

Onun haricinde güvenilir olduğunu duyduğum bir sistem...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar üyelik formu ve site alt yapısı değişiyor
çok kısa bir süre kaldı. sistem değişiyor. evet haklısın. üyelik formu çok sıkıcı gelebilir. dikkate alıyoruz ve düzenliyoruz
teşekkürler

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şubat ayı ödemeleri eksiksiz - sorunsuz tamamlanmıştır
şu dakikadan itibaren ödeme talepleri kabul edilmektedir

her ayın 25-31 arasında ödeme talebi yapılmaktadır. Kurallar gayet açıktır.

NOT : sitemiz yenileniyor. Komple alt yapı değişiyor. Bilginize ve teşekkürler

webmaster için kayıt :

http://www.xkalp.com/v2/webmaster

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar üyelik formu ve site alt yapısı değişiyor
çok kısa bir süre kaldı. sistem değişiyor. evet haklısın. üyelik formu çok sıkıcı gelebilir. dikkate alıyoruz ve düzenliyoruz
teşekkürler

uyelik formunun uzun oldugunu soylemistik sanırım daha onceleri yerinde karar almissiniz
garantiask.com daki gibi uzunluk en ideali duruyor.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alan arkadaşlarım var

üyelik formu kısalınca daha iyi olacak

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ödemelerde şimdiye kadar hiç problem olmadı. sadece bir üyelik iptal edildi. o da kodları kaldırdığı içindir. kodları kaldırmış ve 15 gün sonra ödeme talebinde bulunmuş. kurallarımız gayet açıktır. sitede yazmaktadır.
Bunun haricinde bir problem yaşanmadı üyeler ile alakalı ve kurallara uyuldukça yaşanmayacaktır.

üyelik formu kısaltılıyor. kısa bir zaman sonra aktif olacaktır.

300'e yakın webmaster üyemiz bulunmaktadır. teşekkürler

M

mermer

Misafir
benim xkalp de 33 ytl m var
2 kere mail attım 2 aydır ödememi alamiyorum

sinir hastası olmak isteyenlere öneririm

username : km48499

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yanlış bilgi veriyorsunuz. tarafınızdan kesinlikle email gelmedi :) ödeme talebi yapılan emailler 24 saat içinde ödenmektedir.

neden bana PM atmayı denemediniz peki?ki görüyorsunuz kaç aydır başlık açıyorum mesaj yazıyorum.

M

mermer

Misafir
yanlış bilgi veriyorsunuz. tarafınızdan kesinlikle email gelmedi :) ödeme talebi yapılan emailler 24 saat içinde ödenmektedir.

neden bana PM atmayı denemediniz peki?ki görüyorsunuz kaç aydır başlık açıyorum mesaj yazıyorum.

r10 da sana pm attım sonra banlandım

hayvanat bahçesinden bilgi al denilerek banlandım hem de.

madem pm atacam sana sonra banlanacam sesimi çıkarmayayım diye , o zaman yazayım buraya da banlanmadan önce herkes okusun

M

mermer

Misafir
kullanıcı adım km48499 bana niye halen ödeme yapılmadıgı hakkında bilgi verin

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kişiye özel hizmet vermemekteyiz. kurallar gayet açıktır. ödeme limitine ulaşmışsanız her ayın 25-31 günleri arasında mail ( at ) xkalp.com adresine ödeme talebinde bulunursunuz ve ay sonunda ödemenizi alırsınız.

email attım ödeme almadım, pm attım cevap gelmedi diye yalan yanlış bilgi vermeyiniz.

M

mermer

Misafir
neyse bakalım bu konuyu ben bi sonraki ödeme zamanı hatırlatacam

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişiye özel hizmet vermemekteyiz. kurallar gayet açıktır. ödeme limitine ulaşmışsanız her ayın 25-31 günleri arasında mail ( at ) xkalp.com adresine ödeme talebinde bulunursunuz ve ay sonunda ödemenizi alırsınız.

email attım ödeme almadım, pm attım cevap gelmedi diye yalan yanlış bilgi vermeyiniz.

ne yani

favorites kazancı olan biri illaki istemek zorunda mı gunu gelince sizin paneliniz yok mu gondermiyor musunuz ? eger iki ay gecmisse illaki bir kisi bekletilir mi?
ikinizide tanımıyorum sadece burdaki aciklamalardan yola cikarak yazdım.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet istemek zorunda. sistem bu şekilde işliyor.bizde programı buna göre yaptık.
kurallar sitede yazıyor. bunun haricinde kişiye özel uygulama bulunmamaktadır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5