İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

XLite Kurumsal Firma Yazılımı ( Tam Kontrol Paneli + Full Seo + Modül

Sam55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
XLite Firma ile müşterilerinize kurumsallığınızı hissettirin. Tam yönetime sahip XLite Firmada şimdi ön sipariş dönemi başlıyor !

Tema sistemi, önbellek (cache) sistemi ile profesyonel web sitenizi sadece 5 dk da kurabilirsiniz.

Bu benzersiz yazılım ön sipariş döneminde sadece 79 TL !

Yazılımı satın aldığınızda bizlerden ücretsiz teknik yardım alabileceksiniz.

XLite Firmanın Genel Yapısı:

• Yazılımda web standartlarına uygun Jquery ve Ajax kullanılmıştır.
  • HTML 5 ve CSS 3 kullanılarak hazırlanmış benzersiz tasarıma sahiptir.
  • PHP + MySQL ve Geliştirilmiş Tema Motoruna Sahiptir.
  • Özel bir güvenlik duvarı ile çevrelenmiştir.
  • Cache sistemi ile sayfalar çok daha hızlı açılır.
  • Yönetim panelinden her sayfaya, her alana kolayca müdahale edilebilir.
  • Yazılımı satın aldığınızda beraberinde ücretsiz olarak gelecek olan modüller;
  • Çoklu Dil Sistemi
  • Galeri Modülü (İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.)
  • Güncel Döviz Kuru
  • Referanslar Modülü
  • Katalog Modülü (E-Katalog)
  • Yukarıda gördüğünüz modüllerin tamamı yönetilebilir olup dilediğinizde tek tıkla açıp kapatabilirsiniz.

Yazılımın özellikleri ise ;

• Dilediğiniz kadar haber ekleyebilir / silebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Sayfa ekleyebilir, sayfayı dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Sayfanın üst menüde mi yan menüde mi gözükeceğini hangi sırada bulunacağını ayarlayabilirsiniz.
  • Sisteme yeni yönetici ekleyebilir, son giriş zamanlarını görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.
  • Anasayfada bulunan sliderı yönetim panelinden yönetebilirsiniz. (Resim ekleyebilir, görüntülenme sıralarını değiştirebilirsiniz.)
  • Sitenizdeki iletişim alanından gönderilen mesajları yönetim panelinizden okuyabilir gönderenin IP adresini, Adını Soyadını, E-posta adresini vb. görebilirsiniz.
  • Sitenizin logosunu panelinizden yükleyebilirsiniz.
  • Sitenizin başlığını, açıklamasını, anahtar kelimelerinizi, karakter setini, iletişim adresini, site durumunu ayarlardan düzenleyebilirsiniz. Sitenizi istediğiniz zaman açıp / kapatabilir ve girdiğiniz mesajın kullanıcılara görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Aynı şekilde sitenizin adresini, tema yolunu, önbellek yolunu, varsayılan dilini, varsayılan temayı ayarlardan düzenleyebilirsiniz.
  • Web sitenize Facebook, Twitter, G+, Instagram adreslerinizi girebilir ve sayfalarınızın tamamında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Google Analytics, Sayyac, Amung.us gibi analitik servislerinin size verdiği kodları panelinizden ekleyebilirsiniz.
  • Yazılım anlatmakla bitmez ! Sizleri görüntülerle baş başa bırakalım.

J8okOlx.jpg

dMNP7fT.jpg

k96dLFI.jpg

BLKV3Fw.jpg

eSYUDZT.jpg

JP8BPQ4.jpg

xhTgKvF.jpg

Ön Sipariş TOPLAMA >> | Siparişinizi vermek için buraya tıklayın !

** Yaklaşık Piyasaya Çıkma Tarihi : 1 Şubat 2013

Siparişinizi verirken indirim kodunuza "ONSIPARIS" yazdığınızda yazılımı 79 TL'ye satın alabilirsiniz.

Ön sipariş sonrası fiyatı : 119 TL olarak devam edecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5