İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Xoops

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitede gezinirken gözüme çarptı xoops bölümü çok öksüz kalmış.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de xoops her zaman öksüzdü.. Diğerlerinden çok daha iyi olmasına karşın az kullanılan bir sistem. Destek yetersiz..

Zamanında bende destek vermeye çalıştım ama hem o zamanki bilgi birikimim bunun için pek yeterli değildi, hem de verdiğim emeğin karşılığını alamadım.. Takdir edersiniz ki bu durumda desteğe devam etmek güç.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de xoops deyince aklıma Gezginler.Net geliyor, tebrik etmek lazım yıllardır istikrar ile kullanıyor sistemi.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Joomla'nın çıkışı onun akabininde de Wordpress ve benzeri sistemlerin çıkması Php-nuke ve Xoops gibi sistemleri geri plana attı.

Tyreece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de xoops deyince aklıma Gezginler.Net geliyor, tebrik etmek lazım yıllardır istikrar ile kullanıyor sistemi.

Bu site, Xoops temel alınarak hazırlanmıştır. Sitenin tüm hakları saklıdır. Sitemizde yeralan içeriğin kullanımından ötürü oluşabilecek herhangi bir
zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden indirdiğiniz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız önerilir. Copyright © 2002 - 2008 Gezginler

XOOPS Nuke den Geliştirilmiş ve Nukeden Kat Kat Sağlam,Estetik ve Zarif Bir CMS dir.

XOOPS un Açılımı:Genişletilebilir Nesnel Yönetimli Portal Sistemi

Demektir.

XOOPS Başlı Başına Bir Sitedir.Yani Bir Sitede Olmasını İstediğiniz Herşey Bunda Var.Chat,Forum,Üyelik vs.

Katılıyorum, baya da içeriği var. Aradığım çoğu şeyi bulabiliyorum. Xoops hiç kullanmadım ama güzel bir sisteme benziyor. Umarım ülkemizde de xoops tan yararlanan insan sayısı artar.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben artık hazır sistemlerin Türk internetin piyasasını çöplüğe çevirdiğini düşünmeye başladım,

site açıp bu işi öğrenmek isteyenler dinamik kodlama öğrensin,açsın sitesini.

çok mu şey istedim
icon11.gif

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birazcık :)

Herkesin kod yazma bilgisi yok o yüzden hazır sistemler faydalı birçok kişiye.

Benim gibi. :D

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Grafix, aslında çok şey istemedin.

En azında kendi temasını yapabilmeli ya da çeşitli düzenlemeler yapabilmeli. Install'dan site kurupta bu siteyi ben yaptım dememeli. Domain alan başımıza webmaster kesiliyor.

Bana sorarsanız kodlama bilgin var mı diye, hayır yok. Ama hazır sistemede kendim birşeyler katabilecek kapasitedeyim.

En azından bunu yapabilmeliyiz. :)

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet iyi derecede hazır sistemleri kullanabilmekte kod yazmak gibi olmasada başarıdır, photoshop kullanabilmek gibi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Xoops iyi, güzel hoş ama bir yerlerinde bir iticiliği var anlamadım gitti.
Bornova Kent Rehberi yapmıştım zamanında, karmaşık yapı oluşturulamıyor phpnuke gibi yada MemHt gibi, basit görünüyor, açıkcası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5