İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

xp kullanıcı değiştirme

A

Anonymous

Misafir
xp prof ilk kurduğumda sistem yöneticisi olarak admirastor seçili idi daha sonra başka iki kullanıcı daha yarattım. fakat bunlardan sonuncusunuda sistem yönetici olarak atamışım :)))) farkına bir sonraki açılışta fark ettim. işte sorun da burada başlıyor. daha önce admirastorun masaüstünde outlook ve bazı çalışma dosyalarım vardı.tekrar bu masa üstünü nasıl aktif hale getirebilirim??

A

Anonymous

Misafir
Bu dosyalar xp yi kuduğun diskteki Document and Settings klasöründe saklanırlar. Bu klasörün içinde her kullanıcıya ait klasörler bulunur. Bu klasörlerin içine bakarak arama yapabilirsin. Eğer diğer kullanıcı sildiyse problem ciddi olabilir

A

Anonymous

Misafir
dosyalara ulaşıyorumon da bir sorun yok. fakat tekrar aktif hale aynı kullanıcıyı getiremiyorum. Kullanıcılar bölümünde sadece guest ve şu anda kullandığım kullanıcı var Administrator adıbile geçmiyor. zaten benim amacım burada oluşturduğum program kısa yollarını

A

Anonymous

Misafir
başlangıçta şifre soruo mu sana ?
administrator bölümünden önce kendi ayarlamalarını yap...

A

Anonymous

Misafir
başlangıçta direkt olarak açılıyor. administrator kullanıcılar bölümüdekiler arasında görünmüyor.Documents and Settings kısmında daha önceki bilgilere ulaşabiliyrum ama bir turlü açılışta administrator olarak başlatamadım.

A

Anonymous

Misafir
onu bilmem ama eger istersen sistemi iki kullaniciyi yapmadan onceki haline donusturebilirsin.Turkce tam karsiligini bilmiyorum(bende windows xp home fince var)ama kendim finceden turkceye cevirirsem soyle BASLA>BUTUN PROGRAMLAR>YARDIM PROGRAMLARI>YARDIM ARACLARI>SISTEMIN GERI DONDURULMESI.Burda,o hatayi yaptigin tarihi belirleyip o andandan oncki haline sistemi tekrar yukleyebilirsin,eger hosuna gitmesse de geri yuklemeyi iptal edebilirsin.

A

Anonymous

Misafir
Merhaba...
WinXp'de kullanıcı değiştirmek için; başlat+oturumu kapat seçilir.
Oturumu kapattıktan sonra gelen ekranda iki defa CTRL+ALT+DELETE
tuşlarına basılır. Bu işlemden sonra gelen ekrana daha önce tanımlanmış bir kullanacıya ait bilgiler (kullanıcı adı ve yazılmış ise kullanıcı şifresi)
yazılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5